Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Benim eşim AKP'li ama inceye verecek haydi kızlar Ben başardım sıra sizde ve en az 17 AKP'li arkadaşımın gerçekleri görmesini başardım ha gayret
Olacak bu iş dış mihraklar var amma sandığa sap çıkarsak yeneriz dış mihrakları haydi kızlar haydi nene hatunlar haydi bu vatan evladına cephane taşımız kafınların kız torunları haydi
Hahaha:KK70: bende bugun bi chpli arkadaşı ikna ettim. AKP ye verecek oyunu şükür....

Çok da veresi yokmuş zaten belli :KK70:
Amannn kimsenin kimseyi ikna edebildiği yok zaten. İdrak varsa xaten kendiliğinden oluyor. Yoksa ben hergün Akp li 3 müşteriye en az heee heee bu sefer oyum Akp Ye diyorum.Hoppa yol köprü duymaktan illallah geldi zira. Ödeme sorunca herkesten çok onlar ağlıyor..
Sanki kabinde başımı bekleyecek..:KK4:
İşte laf olsun.

Amannn kimsenin kimseyi ikna edebildiği yok zaten. İdrak varsa xaten kendiliğinden oluyor. Yoksa ben hergün Akp li 3 müşteriye en az heee heee bu sefer oyum Akp Ye diyorum.Hoppa yol köprü duymaktan illallah geldi zira. Ödeme sorunca herkesten çok onlar ağlıyor..
Sanki kabinde başımı bekleyecek..:KK4:
İşte laf olsun.
Yoö, köprü ve türban var, unutmuşsun :KK53:

Amaannn kimseyle siyaset dalaşına giremem, banane. Herşey gün gibi ortada. Aklı olan kullansın.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Partili bir seçmenin "Cumhurbaşkanımız Ay'a kadar 4 şeritli yol yapacağım dese, Vallahi inanırız" dediğini aktardı.
turkiye-enerji-tarihinde-bir-ilk-gaA.jpg

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak , Kocaeli 'nde Sondaj Gemisi için düzenlenen törende konuştu. Albayrak konuşmasında AK Parti'nin icraatlarını anlatırken, bir AK Partili seçmenin söylediklerini aktardı.

Bakan Berat Albayrak'ın açıklamalarından satırbaşları:

Türkiye'nin enerji tarihinde yeni bir milada tanık oluyoruz, 1970'lerde başlayan deniz sondajcılığı hayali yerli ekipman ve insan kaynaksızlığı nedeniyle eksik kaldı. Bugün hamdolsun bu alandaki yerli dönüşümün karşılığını aldığımız, tarihi bir gün olarak kayda geçiyor. Tıpkı hepinizin malumu nükleer de olduğu gibi, bugün bu alanda da önemli bir hayali ete kemiğe büründürdüğümüz, tarihi birçok ilki gerçekleştirdiğimiz gibi AK Parti olarak mutluyuz. Biz ilk günden beri bu alanda bizi cesaretleriyle bu nokta destek olmasıyla bu başarılı adımları atmamıza vesile olan Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz. Sondaj operasyonlarının yönetimi de ağırlıklı olarak Türk Mühendisleri tarafından yürütülecek.
https://www.haber3.com/ekonomi/ener...-4-seritli-yol-yapacagim-derse-haberi-4935396

Bu ninniyi çok sevdiniz sanırım :)
Size iyi uykular diliyorum :KK66:

Alttaki haber alaka?

Bide esnaf memnun demiyorlar mı? Hepsi ağlıyor. Belediyelere iş verenler hariç :işsiz:
Bugün yollar köstebek gibi kazılıydı yine. Kaldırımları söke söke bi hal oldular. Her sene yeni taş döşeme. Ben evdeki halıyı 20 yıl kullanıyorum, adamlar her sene parke taşı değiştiriyorlar
Aynı ilçede miyiz acaba ?
:kahve: sizinki hangi site ?

İş laf sokmaya gelince başı çekenler azcık da paylaşılan onca haberi okuyun da onlara da cevap alalım... Noldu? Ağır mı geldi gerçekler... Pembe panjurlu evlerinizden dünya toz pembe tabi.. Azcık pencereden dışarıya kafanızı uzatabilseniz... Ama tabi bodoslama çakılacağınızı bildiğiniz için cesaret edemediniz haliyle... Satılan fabrikalar diyouz... Aselsan da gitti diyoruz... Fetöyü araştıracak komisyonu akp kabul edemedi diyoruz... Bir taneniz de çıkıp o haberleri açıp alıntı yapıp cevap verebildi mi? Yok... Çünkü ya biz yalan söylüyoruzdur.. Ya haber montajdır...

İş laf sokmaya gelince başı çekenler azcık da paylaşılan onca haberi okuyun da onlara da cevap alalım... Noldu? Ağır mı geldi gerçekler... Pembe panjurlu evlerinizden dünya toz pembe tabi.. Azcık pencereden dışarıya kafanızı uzatabilseniz... Ama tabi bodoslama çakılacağınızı bildiğiniz için cesaret edemediniz haliyle... Satılan fabrikalar diyouz... Aselsan da gitti diyoruz... Fetöyü araştıracak komisyonu akp kabul edemedi diyoruz... Bir taneniz de çıkıp o haberleri açıp alıntı yapıp cevap verebildi mi? Yok... Çünkü ya biz yalan söylüyoruzdur.. Ya haber montajdır...
Aselsanın satışı ile belge istiyorum 2012 de uydurma bir haberden başka birşey yok
Fetöyü araştıracak komisyon vardır oy çokluğu ile akp nşn önerdiği komisyon kurulmuştur
CHP ve akp sadece kendilerinden oluşan komisyon kurdukları için haklı olarak kendi partilerinin kurdukları komisyonlara oy verecekler

Aselsanın satışı ile belge istiyorum 2012 de uydurma bir haberden başka birşey yok
Fetöyü araştıracak komisyon vardır oy çokluğu ile akp nşn önerdiği komisyon kurulmuştur
CHP ve akp sadece kendilerinden oluşan komisyon kurdukları için haklı olarak kendi partilerinin kurdukları komisyonlara oy verecekler
Her reklam arasında 2 kere çıkıyor en az :confused:
Aselsan halka arz ediliyor diye

Yahu radyolarda televizyonlarda duymuyor musunuz? ASELSAN halka arz oluyorr diyor .. Sermayeleri satılıyor... Yabacıkr alıyor... Açın google ı okuyun.. Yalan niye söyleyelim? Duymanız mı gerçekten? Bakın fetö durmunda ola şu... Muharrem İnce icazet dedi? Erdoğan ispatlamazsan namertsin dedi... İnce ispatlamazsam namerdim dedi...Sonra ince Kırıkkale ve Kırşehirde mitingde belgeleriyle ve de Erdoğana yakın bir ismin yazdığı kitaptan bir kaç satır okudu... Yazar yalanladı.. Be yazmadım dedi.. Neyse... Sonra chp avukat ve mv den oluşan 4 kişilik bir grupla hazır olduklarına dair resmi yazı gönderdi... Sonra akp muharrem ince gelsin dedi.. Sonra chp muharrem ince bir cumhurbaşkanı adayıdır... Biz de o zaman Erdoğan bizi beklesin geliyoruz mu diyelim? Bu nezaketten yoksun bir davranıştır dedi...Bugün akp buyrun gelin desin..Belgeler hazır desin.. Tamam.. Ama yok.. Chp hazır davet bekliyor...

Son düzenleme:
Ben bazı arkadaşların Türkiyede yaşamadığını düşünüyorum...Çünkü radyolarda bangır bangır çıkan reklamı duymamak ancak böyle mümkün olabilir. . Sosyal medya ve İnternet de kullanmıyor olabilirler.. Kk dışında başka bir forum dahi görmemiş olabilirler..

Ben bazı arkadaşların Türkiyede yaşamadığını düşünüyorum...Çünkü radyolarda bangır bangır çıkan reklamı duymamak ancak böyle mümkün olabilir. . Sosyal medya ve İnternet de kullanmıyor olabilirler.. Kk dışında başka bir forum dahi görmemiş olabilirler..
bana iki bankadan mesaj bile geldi :işsiz:

X