Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ve kelimelere değil cümleye odaklanarak yorum yapın
Hedef olarak Nisanı gösterip saçma sapan bir yere götürmeyin konuyu ben Nisanı değil akrabasını şikayet edeceğimi söyledim geyik yapılacak birşey göremiyorum

Ve kelimelere değil cümleye odaklanarak yorum yapın
Hedef olarak Nisanı gösterip saçma sapan bir yere götürmeyin konuyu ben Nisanı değil akrabasını şikayet edeceğimi söyledim geyik yapılacak birşey göremiyorum
Hem vereni hem alanı şikayet etmelisiniz.. Alan da veren kadar suçludur.. İnsanları bu hale getirenn en suçludur..

Sen bre sade vatandaş, sen kimsin de konuşuyon irdeliyon soruyon hea?! Sus bakim! Biz anlatıyoz işte tamam daha ne konuşuyon?!!! :KK53:
FB_IMG_1526420258851.jpg

:sus:

Şunu şuraya bırakayım:

AA'nın aktardığı bilgiye göre, Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın'ın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği suç duyurusu dilekçesinde, İnce'nin dün Balıkesir'deki mitinginde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik "Sen 2001'de partiyi kurarken icazet almaya Pensilvanya'ya gittin mi gitmedin mi?" dediği belirtildi.

"Şüphelinin mitingde sarf ettiği iddia, Sayın Cumhurbaşkanımızın kişilik haklarına ağır bir saldırı mahiyetindedir ve tümüyle asılsızdır." vurgusunda bulunulan dilekçede, böyle bir iddianın dile getirilmesinin, düşünce özgürlüğü çerçevesinde değerlendirilemeyeceği aktarıldı.

Dilekçede, "İnce'nin, kullandığı ifadelerle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı onur, şeref ve saygınlığını rencide edici tutum sergilediği, kişiliğini, saygınlığı ve itibarını hedef alarak, atılı suçu işlediği" kaydedildi ve İnce hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan kamu davası açılması talep edildi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, avukatı Aydın aracılığıyla, aynı sözleri nedeniyle İnce hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası da açtı.
-Alıntı-

Şu açıklamayı da hatırlayalım:

Yorumlara dikkat edin kızlar, hakkınızda hem dava(!) açılır hem ağır(!) konuşulur.

RTE basbakan olmadan once 8 kere ABDye gitmisti, kesin ugramistir. Ince ispat edeyim mi derse dava duser. Kilicdaroglu da buna "hirsizdan cumhurbaskani olmaz" demisti ve Erdogan dava acmisti.. Ne oldu? Kilicdaroglu tapeler dinlensin deyince dava sak diye dusmustu.:halay:

Politika da bır fıkırdır, sanıyorum anlaşamıyoruz... Demirel sağcının da tillahıdır bugünlere gelmemızde epey emeği vardır... saydığın seyler demırelın eserleri değil, eritemedıklerı yetmıslerın sol hukumetlerının ve işçi hareketlerinin yarattığı haklardır...sol eriye eriye kalmayınca geriye sendikal mücadele de kalmaz...Demirel paşa gibi de yürüyen işçiye tazyikli su da sıkardı , sağ için protesto demek, yürüyen işçi demek " düşmanından beter olan solcu" demektir, çünkü sol sermayeden hak talep eder, daha eşit gelir dağılımı talep eder, doğal olarak sağ siyaset vurun abalıya der, kah vatan haini ilan eder solu, kah iç mıhraklar vs vs... ben ne Demirel ne de ozalı sevmem keza çiller de aynen. Doksanlar bu ülkenin basına gelmiş en kötü zamanlardan biridir, mimarlarındwn biri de Demireldir...

Türkiye de pek bir şey değişmedi, mağdurlar daha geniş bir grup sadece, bu kadar ses de bu yüzden çıkıyor zaten, bazıları kendi komünal tarihinde ve kişisel tarihinde ilk defa mağdur oldular!

Her dönemin mağdurları Kürtler, Aleviler ve solcular ise baki, kim gelirse gelsin tepelerine tepelerine vuruyor! O yüzden bütün ciddi hak ve hukuk talepleri de bu üç gruptan gelir, Türkiye için demokrasi talepleri de bu üçünden gelir....gerisi O.

Bakalım neler demiş bu Demirel bu dünyaya veda etmeden önce!

""" Demirel, 1979 yılındaki Maraş katliamının ardından, “Bana sağcılar ve milliyetçiler cinayet işliyor dedirtemezsiniz, böyle bir şey söylemiyorum, devlet cinayet işleyenin yakasına yapışmak zorundadır” demişti""

Gözaltında kayıpların, faili meçhul cinayetlerin rutin haline geldiği 90’lı yılların başlarında başbakanlık koltuğunda oturan Demirel, 8 Kasım 1992’de kayıp çocuklarının akıbetini soran kayıp annelerine ‘Çocuklarınız benim cebimde mi çıkarıp vereyim?’ karşılığını vermişti.

57 kişinin öldüğü Çorum Katliamı’nı kendisine soran bir gazeteciye, ‘Çorum’u bırakın, Fatsa’ya bakın’ karşılığını vermişti. Belediye başkanı seçilen Fikri Sönmez’le (Terzi Fikri) birlikte ilçedeki özerk dönüşüme müdahale edilmesi gerektiğini düşünüyordu.

Sivas Katliamı’nın ardından, “Fevkalade hassas bir konu. Devlet güçleriyle halk karşı karşıya getirilmemelidir” derken, olayın münferit olduğunu savunmuştu. Demirel, “Olay münferittir. Ağır tahrik var” demişti.

1968 kuşağının öğrenci liderlerinden Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan’ın idamı için ‘evet’ oyu veren 276 milletvekilinden biriydi. O dönem Adalet Partisi genel başkanıydı. Aynı oylamada İsmet İnönü ve Bülent Ecevit ‘hayır’oyu vermişti.

http://www.diken.com.tr/demirelden-geriye-kalanlar-bana-sagcilar-cinayet-isliyor-dedirtemezsiniz/

https://www.birgun.net/haber-detay/bize-asla-suleyman-demirel-demokrattir-dedirtemezsiniz-70575.html

Neyse. MR Demirel kendisi kendi sözleriyle kendını anlatıyor zaten, karıştığı yolsuzluklardan bahsetmeye bıle gerek yok.

Bütün gün dışarıda olduğum ıcın anne yazdım metanol hakkında, o da sana rastladı.
Ah ah ne dicem bilmiyorum Atatürk gibisi gelmez

Size artık pes diyorum tek yapabildiğiniz yorumları saptırmak böyle yaparak sizde benim hakkıma giriyorsunuz burada birisi içim söylenen bir söylemi mi şikayet ettim kendiniz sayfalarca yazıyorsunuz torpil torpil diye açık açık buraya yazılmış işte akrabası rüşvet vermiş, parti ile alakasız yorumda bulunuyorum yapılan rüşveti şikayet edeceğim diyorum madem bu kadar karşısınız neden sizde karşı çıkmadınız
Niye çıkmadığınız ortada olayı akp ile algılayıp yapılanı haklı görmek adaletinize hayran kaldım size artık söylenecek birşey Yok çünkü tek bildiğiniz konuyu kendi görmek istediğiniz yerlere çekmek

Şimdi bir düşünelim hep beraber, akrabası rüşvet vermiş gelmiş anlatmış.Bizimki de olmaz

öyleşey bu haksızlık demiş gitmiş şikayet etmiş.Haydaaa soruşturma açılmış diyelim.

Akrabanın mülakatı iptal edilmiş.Akraba gelmiş bizimkinin üstüne yürümüş, ortalık karışmış.

Rüşveti alana memur diyelim.Memur demişki iftira efendim.Bu fetöcü iftira atıyor ya da

fetocuların kumpası ya da yok öyle birşey dedi direkt.Eeeee rüşvetin belgesi olur mu? Olmaz.

Genelde gizli saklı el altından ayakkabı, çikolata kutusunda falan verilir.Resmi dekontu olmaz.

Memur yırttı mı?Yırttı. Akraba işsiz kaldı mı? Kaldı.O akraba bir daha o sınava girebilir mi?

Girse geçebilir mİ??? Hayır.Bizimki ne oldu??? Yaptığı hiçbir işe yaramadı.Yakınını işinden etti.

Tüm sülalede kırkbin türlü laf döndü.Bizimki tü kaka fesat oldu.

(Bu sizin öneriniz hukuk devletlerinde işe yarar o mülakat şartını koyanların dönenlerden
haberi yok mu sanıyorsunuz?)

Arkadaşım tekrar soruyorum sen uzayda mı yaşıyorsun???

Asla AKP li değilim Bugüne dek de hep CHP'ye oy vermişimdir. Ama AKP iktidardan giderse ülkece kendimizi tekrar darbenin içinde bulmamız ve bu sefer yenilmemiz an meselesi olur biraz tarafsız bakmak lazım. Maalesef yandaşı olmasam da gerçekleri görüyorum. Oy kullanmayı da düşünmüyorum
Sen darbeyi yanlis anlamissin. Senin veya halkin yenilmesi diye birsey yok. Tamam, belki sikiyonetim ilan edilir, belki kacaga, terore, rusvete, yolsuzluga bulanan adamlar toplanir, ama sen gibi siradan vatandaslar icin baska birsey yok. Sikiyonetim, OHAL zaten su anda da var, iste oyle birsey..

Su anda bir darbe oldu zaten, ama darbe sivil darbe ve iktidarin darbesi. 70000 kisi toplayip iceri atti ve OHAL ilan etti. Askeri darbe de bunun gibi, ancak o zaman darbeyi Tayyip degil ordu yapiyor. Muhaliflerine ve eski dostlarina degil, tum suclulara yapiyor. Bulasanlarin yarisini degil, siyasileri de topluyor. Halktan da oyle 250 kisi filan taranmiyor. Velhasil Ordu mevcut iktidar tarafindan Cumhurbaskanligi ve hukumete baglandigi icin askeri darbe filan olmadi, olmaz. Boyle masallara inanmayin.

farkındaysan abla:işsiz: savunduğu şeyin en başında gene eşarp ve takke var akp 16 yılda milleti nasıl kandırcağı biliyo en güzel vurma yöntemi din
emoji yanlış yerde oldu o sonda olcaktı

Konu din olunca akan sular durur,insan kandırmanın en kolay yolu dindir zaten...Allah hepimize akıl vermiş göz vermiş demi...Kullanmasını bilecen...

Sokak röportajları var youtebe'da oyunuzu kşme vereceksiniz diye.
Akp diyor vatandaş,neden diye soruyor muhabirde..
Yol yaptı cami yaptı diyor,birde seviyormuş..
Biride diyor ki karnımı onlar doyuruyor dedi..
Bu ilin sırrı yol camiden geçiyor onlara göre

Sokak röportajları var youtebe'da oyunuzu kşme vereceksiniz diye.
Akp diyor vatandaş,neden diye soruyor muhabirde..
Yol yaptı cami yaptı diyor,birde seviyormuş..
Biride diyor ki karnımı onlar doyuruyor dedi..
Bu ilin sırrı yol camiden geçiyor onlara göre
tabi onlar doyuruyo bir ay çalışmasın bakim kendi akp ona kapıya yemek ekmek getiriyo mu faturaları yatırıyo mu kafaya bak yazık yazık cami ibadethane yerimiz ama heryere cami açmanın anlamı ne müze aç tiyatro salonu aç kütüphane aç

X