Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Vah vah vah zavalli Erdoğan. Aslinda özünde iyimişte toplum onu bu hale getirmişmiş. Sanirim ondan dolayi oğlu arabasi ile bir kadini vurup öldürdüğünde hemen 1 gün içinde olmayan ehliyeti çikartti, tüm yoldaki delilleri sildirdi ve ölen kadinin ailesini tehdit etmişti.

Iyiliğindendir ki Fetö ile yillarca arkadaşlik kurup, devletin en derin yerlerine sizdirdi. Sinavlarda onca insanin hakkini yemesi. Ve halen yeniliyor.

Gezi evet ağaç içindi. Bunun anlamasi niye bu kadar zor? Istanbulun her tarafi beton ile dolu. Millet nefes alamiyor. Erdoğanin Gezide tarihi bir şansi vardi gençlere ve herkese kucak açmak için.

Ama ne yapti? Gidip sabahin köründe milleti gazladi, polisler gençleri dövdü. Millette buna tepki gösterince birden diş mihrak oldu, provokatör oldu. Doğru ya, polis eğer gençleri öldürüyorsa bize sadece susmak düşer değil mi! Anneler çocuklarinu toprağa verirken, Erdoğan "o polisleri emiri ben verdim" diyerek havai fişek patlatmasi normal tabi. Harbiden iyiliğin, vicdanin göstergesi!

Ayrica değişik fikirleri olan arkadaşlarinizin olmasi birşey değistirmez. Gidip "cem yeri ibadethane değil" diyen birine oy verdikten sonra, gidip sivas katliami zaman aşamasina oğradiğinda "hayirli olsun" diyen hatta kendi partilerinde katliamin faillerini barindaran insana oy verdikten sonra, alevi ile arkadaşlik kurmak neye yariyor? Adeta arkasindan gülmüş oluyorsunuz.

Benimde başörtülü arkadaşlarim var ve ben yurtdişinda yaşiyorum. Sizin ile aynisini yapsam, burda irkçi partilere, başortüsüne karşi partilere oy vermem gerekir (ki yapmiyorum elbette). Yaptiğiniz samimiyetsizliği anliyirmusunuz?
Selam canım alintina cevap vermek istedim simdi firsatim oldu genelde beni alıntılayanlara cevap veririm
Bahsettiğim arkadaşım Alevi değildi sunni kürt bir aileden geliyor sadece Allah'a inanıyor ama ibadet yapmak saçma geliyordu deist deniyor sanirim bu inanca ,Alevi olarak mı anlaşıldı yazdıklarım küçükken Alevi komşularımızda olmustur kendileri çok can insanlar biliyorum ama bahsettiğim o değildi neyse diğer yazdıklarına saygı duyuyorum görüşürüz

Valla yazıp yazıp anca ban yiyoruz kimsenin filirlerini değiştirme gibi bir çabamız yok ta birazda tarafsız bakabilmelerini sağlamaya çalıştıkça ban yiyoruz neyse bugün doğum günüm teşekkürler kk doğum günü hediyesi olarak banımı kaldırmış bari:dua:
Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yillara.

image.jpeg image.jpeg image.jpeg Bu sefer taktik değişmiş makarna yerine 50 gramlık Türk kahvesi koymuşlar kapıma 1 fincan kahvenin kırk yıllık hatırı varmış derlerde bizde o hatır biteli çok oldu:KK66:

Bugün Muharrem ince'nin Kırşehir ve Kırıkkale mitinginiiizlediniz mi? Arkadaş millete dizi şöleni yaşattı mübarek:) Bir de bir kitaptan bahsetti... Erdoğanın icazet muhabbeti ile ilgili.. Şu an o yazar yazdığı kitabı yalanlıyor :) Yemin ederim birini aklayacağım diye kendini yalancı çıkarmak bence dünyanın en ahkmakça hareketi... Adam yazdığı kitabın içinde olan satırları öyle bir şey yok diyerek yalanladı ya... Koktu yemin ederim... Leş koktu... Adam TRT müdürü tabi bu arada...

Eki Görüntüle 2152030 Bu sefer taktik değişmiş makarna yerine 50 gramlık Türk kahvesi koymuşlar kapıma 1 fincan kahvenin kırk yıllık hatırı varmış derlerde bizde o hatır biteli çok oldu:KK66:
Bana tepsi bırakmışlar :)))[/QUOTE]
Fena korkuyorlar ben elit bir semtteyim belediyemiz CHP daha önce asla böyle birşey göndermemişlerdi ama benim umudum yok ne yapar ederler alırlar bu seçimi adaletmi kalmış bu ülkede hakiminden savcısına komutanından paşasına hiç kimseye güvenimiz kalmadı ysk yamı güvenicez inş yanlış düşünüyoruzdur :KK43:

Ben küçüktüm fetö çıkardı tvye bu Ada'm ne diyor derdim bu Ada'm kesin örgüt derdim bu arada şuan yaşım 29 siz hesaplayın hiç sevmezdim bu Ada'mı sevenide öcü gibi vatan haini olarak görürdüm bu benim çocuksal içgüdümdü nekadar da aklı başında üstün zekalı asla kandırılmayan bir kızmışım ya Maaşallah bana Ada'm olcak çocuk çocukken belli olurmuş:emir_bebek:

Ben küçüktüm fetö çıkardı tvye bu Ada'm ne diyor derdim bu Ada'm kesin örgüt derdim bu arada şuan yaşım 29 siz hesaplayın hiç sevmezdim bu Ada'mı sevenide öcü gibi vatan haini olarak görürdüm bu benim çocuksal içgüdümdü nekadar da aklı başında üstün zekalı asla kandırılmayan bir kızmışım ya Maaşallah bana Ada'm olcak çocuk çocukken belli olurmuş:emir_bebek:
Sonuc :
Pazara gidip de çürük sebze veren tezgahtan ikinci defa sebze almayanların ülke yönetmeye talip insanların tekrar tekrar kandırıldığına inanmaları çocuk zekasına bile aykırı görüldüğü üzere :)))

Bu akşam 22.00 de Habertürk kanalında Muharrem İnce
Merakla bekliyorum En Büyük TÜRKİYE
Yaaa tam benim adamım espirili sert akıllı en önemlisi diplomalı tam hayalimdeki Cumhurbaşkanı inş olur olursada inş değişmez değişirse anında Tokat'ımızı yer valla buda böyle biline öhöm öhöm tüm Tayyip Sevda'larına duyurulur En Büyük TÜRKİYE

X