Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yok öyle uzaktan okumak madem geldin yazacan bak bende yoktum hemde 4 gün tadından yenmedi.:KK53:
Valla yazıp yazıp anca ban yiyoruz kimsenin filirlerini değiştirme gibi bir çabamız yok ta birazda tarafsız bakabilmelerini sağlamaya çalıştıkça ban yiyoruz neyse bugün doğum günüm teşekkürler kk doğum günü hediyesi olarak banımı kaldırmış bari:dua:

Çok tatlısın :) niye korkutayım ki burda karşılıklı bir sürü şey söylendi hakaret boyutuna gelen cümleler sarfedildi amacım birilerini korkutmak değil gerçekten arada dönen torpillerin gün yüzüne çıkması
Lütfe bunu direkt olarak adres vermeden yapın yada nisanla iletişime geçin gerekli bilgileri alıp kendi adınıza şikayet edin.

Şunu şuraya bırakayım:

AA'nın aktardığı bilgiye göre, Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın'ın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği suç duyurusu dilekçesinde, İnce'nin dün Balıkesir'deki mitinginde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik "Sen 2001'de partiyi kurarken icazet almaya Pensilvanya'ya gittin mi gitmedin mi?" dediği belirtildi.

"Şüphelinin mitingde sarf ettiği iddia, Sayın Cumhurbaşkanımızın kişilik haklarına ağır bir saldırı mahiyetindedir ve tümüyle asılsızdır." vurgusunda bulunulan dilekçede, böyle bir iddianın dile getirilmesinin, düşünce özgürlüğü çerçevesinde değerlendirilemeyeceği aktarıldı.

Dilekçede, "İnce'nin, kullandığı ifadelerle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı onur, şeref ve saygınlığını rencide edici tutum sergilediği, kişiliğini, saygınlığı ve itibarını hedef alarak, atılı suçu işlediği" kaydedildi ve İnce hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan kamu davası açılması talep edildi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, avukatı Aydın aracılığıyla, aynı sözleri nedeniyle İnce hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası da açtı.
-Alıntı-

Şu açıklamayı da hatırlayalım:

Yorumlara dikkat edin kızlar, hakkınızda hem dava(!) açılır hem ağır(!) konuşulur.

Bana size hepimize kaldı neden bu kadar absürt buldunuz anlamadım ortada rüşvet var dolandırıcılık var sizce ne yapılmalı
Henüz bildirimde bulunmadım arkadaş hamile doğurmak üzere onu düşünüyorum
Şuan kimi kime şikayet ediyoruz modunda bimer bile. Bizati kendi bilgilerinizle yapın şikayeti kadıncağız uğraşmak istemez

Valla yazıp yazıp anca ban yiyoruz kimsenin filirlerini değiştirme gibi bir çabamız yok ta birazda tarafsız bakabilmelerini sağlamaya çalıştıkça ban yiyoruz neyse bugün doğum günüm teşekkürler kk doğum günü hediyesi olarak banımı kaldırmış bari:dua:

Doğum günün kutlu olsun,nice yaşlarına inşallah sağlıkla huzurla mutlulukla olsun.:KK60:

Lütfe bunu direkt olarak adres vermeden yapın yada nisanla iletişime geçin gerekli bilgileri alıp kendi adınıza şikayet edin.

İnsanları ne hale getirdiler.Hak da veriyorum.İnsanları abuksabuk şeyler için alıp günlerce

tutuyorlar.

Geçen gün dolmuşta bir olay oldu.Ben söylenmeye başladım.Sus şimdi biri şikayet edecek diyor arkadaşım.

Ne hale geldik.Uluorta fikrimizi bile söylemeye korkar olduk.Ya biri şikayet ederse???

Suçun ne ? Eleştirmek.:bicak:

Şunu şuraya bırakayım:

AA'nın aktardığı bilgiye göre, Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın'ın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına verdiği suç duyurusu dilekçesinde, İnce'nin dün Balıkesir'deki mitinginde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik "Sen 2001'de partiyi kurarken icazet almaya Pensilvanya'ya gittin mi gitmedin mi?" dediği belirtildi.

"Şüphelinin mitingde sarf ettiği iddia, Sayın Cumhurbaşkanımızın kişilik haklarına ağır bir saldırı mahiyetindedir ve tümüyle asılsızdır." vurgusunda bulunulan dilekçede, böyle bir iddianın dile getirilmesinin, düşünce özgürlüğü çerçevesinde değerlendirilemeyeceği aktarıldı.

Dilekçede, "İnce'nin, kullandığı ifadelerle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı onur, şeref ve saygınlığını rencide edici tutum sergilediği, kişiliğini, saygınlığı ve itibarını hedef alarak, atılı suçu işlediği" kaydedildi ve İnce hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan kamu davası açılması talep edildi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, avukatı Aydın aracılığıyla, aynı sözleri nedeniyle İnce hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası da açtı.
-Alıntı-

Yorumlara dikkat edin kızlar, hakkınızda hem dava(!) açılır hem ağır(!) konuşulur.

Hahhaaa... Aman da kıyamisu :cool:
Oysa ki Pandispanya'ya çörek almaya gittiydi zavallı reyiz..
İftira etmiş terbiyesiz Bay Muarrem..:KK70::KK70::KK70:

Şunu şuraya bırakayım:

-Alıntı-

Şunu şuraya bırakayım:

-Alıntı-

İşte tamda bunu diyoruz ama anlamıyorlar abi herkes korkuyor artık bu Ada'mdan anlamıyorlar anlamak istemiyorlar gözlerindeki kibirden Rabbim bizleri korusun ne güzel günlerdi olacak okadarlı günler dimi hey gidi günler heyyy:KK61:

Teşekkür ederim arkadaşım hepimiz inş:KK60:

İnşallah hep beraberce olalım burada:))

İnsanları ne hale getirdiler.Hak da veriyorum.İnsanları abuksabuk şeyler için alıp günlerce

tutuyorlar.

Geçen gün dolmuşta bir olay oldu.Ben söylenmeye başladım.Sus şimdi biri şikayet edecek diyor arkadaşım.

Ne hale geldik.Uluorta fikrimizi bile söylemeye korkar olduk.Ya biri şikayet ederse???

Suçun ne ? Eleştirmek.:bicak:

Şu basılan 1 liralar varya asla almıyorum,heleki pazarlarda çok fazla verdilermi almıyorum başka 1 lira verin diyorum...

Doğum günün kutlu olsun , mutlu yıllar :KK200:

Size artık pes diyorum tek yapabildiğiniz yorumları saptırmak böyle yaparak sizde benim hakkıma giriyorsunuz burada birisi içim söylenen bir söylemi mi şikayet ettim kendiniz sayfalarca yazıyorsunuz torpil torpil diye açık açık buraya yazılmış işte akrabası rüşvet vermiş, parti ile alakasız yorumda bulunuyorum yapılan rüşveti şikayet edeceğim diyorum madem bu kadar karşısınız neden sizde karşı çıkmadınız
Niye çıkmadığınız ortada olayı akp ile algılayıp yapılanı haklı görmek adaletinize hayran kaldım size artık söylenecek birşey Yok çünkü tek bildiğiniz konuyu kendi görmek istediğiniz yerlere çekmek

X