Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Yaaa tam benim adamım espirili sert akıllı en önemlisi diplomalı tam hayalimdeki Cumhurbaşkanı inş olur olursada inş değişmez değişirse anında Tokat'ımızı yer valla buda böyle biline öhöm öhöm tüm Tayyip Sevda'larına duyurulur En Büyük TÜRKİYE
Valla dogru soyluyorsun. Hic olmazsa bizim de yurtdisinda basimiz yeniden diklesir. Bu utanctan kurtuluruz.
Bu arada dogum gunun kutlu olsun.

Selam canım alintina cevap vermek istedim simdi firsatim oldu genelde beni alıntılayanlara cevap veririm
Bahsettiğim arkadaşım Alevi değildi sunni kürt bir aileden geliyor sadece Allah'a inanıyor ama ibadet yapmak saçma geliyordu deist deniyor sanirim bu inanca ,Alevi olarak mı anlaşıldı yazdıklarım küçükken Alevi komşularımızda olmustur kendileri çok can insanlar biliyorum ama bahsettiğim o değildi neyse diğer yazdıklarına saygı duyuyorum görüşürüz

Alevi olmasi önemli degil ki. Ister kürt olur, ister ermeni, ister Zimbabweli. Bu hükümet kendinden baska hickimseyi kucaklamiyor. Yani sizin söyledikleriniz ve yaptiklarinizin arasinda dag kadar fark var.

Ayrica onca sey yazmistim ve tek cevabiniz bu mu? Saygi mi? Pekte saygi duyuldugunu sanmiyorum acikcasi. Saygi olsa akp'ye oy vermeyi düsünmezdiniz. Neyse fazla polemige girmek istemiyorum. Iyi aksamlar diliyorum size.

Eki Görüntüle 2152026 Eki Görüntüle 2152029 Eki Görüntüle 2152030 Bu sefer taktik değişmiş makarna yerine 50 gramlık Türk kahvesi koymuşlar kapıma 1 fincan kahvenin kırk yıllık hatırı varmış derlerde bizde o hatır biteli çok oldu:KK66:

20180530_221512.png 20180530_221609.png

Kahveci kemal efendi ve şekeride yanında hediye :KK66:
Bunlar her partinin yaptığı ufak jestler çok normal yani..

Valla yazıp yazıp anca ban yiyoruz kimsenin filirlerini değiştirme gibi bir çabamız yok ta birazda tarafsız bakabilmelerini sağlamaya çalıştıkça ban yiyoruz neyse bugün doğum günüm teşekkürler kk doğum günü hediyesi olarak banımı kaldırmış bari:dua:
nice musmutlu yaşlara inşallah yeni yaşın çook güzel geçer :KK66:

Milföyleri alıyorsunuz, hafif unladığınız tezgahta biraz açıyorsunuz, o arada şerbetinizi kaynatmaya başlıyorsunuz, içine dövülmüş ceviz, fındık veya antep fıstığı koyup rulo halinde sarıyor ve dilimler halinde kesiyorsunuz, yağlı kağıt serdiğiniz fırın tepsinize diziyorsunuz, önceden 180 derecede ısıtılmış fırında üstlerini kızarana kadar pişiriyorsunuz, fırından çıkar çıkmaz eritilmiş bir miktar tereyağını üzerine sürüyorsunuz, pişen milföyleri cam tabağınıza alıp şerbetliyorsunuz, püf noktası milyöfler sıcak şerbet soğuk olacak, afiyet olsun.
Görsel için kusura bakmayın, siteyi okurken ağzıma iki tane atayım ağzım tatlansın diye öylesine bir tabağın içine koydum, buraya yazana kadar da yedim yuttum.
IMG_2802.JPG

Milföyleri alıyorsunuz, hafif unladığınız tezgahta biraz açıyorsunuz, o arada şerbetinizi kaynatmaya başlıyorsunuz, içine dövülmüş ceviz, fındık veya antep fıstığı koyup rulo halinde sarıyor ve dilimler halinde kesiyorsunuz, yağlı kağıt serdiğiniz fırın tepsinize diziyorsunuz, önceden 180 derecede ısıtılmış fırında üstlerini kızarana kadar pişiriyorsunuz, fırından çıkar çıkmaz eritilmiş bir miktar tereyağını üzerine sürüyorsunuz, pişen milföyleri cam tabağınıza alıp şerbetliyorsunuz, püf noktası milyöfler sıcak şerbet soğuk olacak, afiyet olsun.
Görsel için kusura bakmayın, siteyi okurken ağzıma iki tane atayım ağzım tatlansın diye öylesine bir tabağın içine koydum, buraya yazana kadar da yedim yuttum.
Eki Görüntüle 2152157
BİM'e şimdi mune

Arada bir sizde kan şekerinizi dengeleyin, tatlıları evde yaparım, dışarıdakiler glikoz içerebiliyor, mışır şurubu olabiliyor.

Hazır geldim bir de uyarı yazayım, dalga geçiyor diye birbirinizi kibliyorsun ama iktidar ve muhalif gurupları olarak birçoğunuz aynı şeyi yapıyorsunuz, siyasette doyurucu yorumlar yazsanız da güzel güzel okusak değil mi?
Karşılıklı dalga geçerek bir yere varamıyorsunuz maalesef.

Eki Görüntüle 2152157
Pardon yanlış yazılmış bu ne şimdi Mune yazmak istedim Can'ımız çekti yani:KK66:

İZliyorum kahkaha eşliğinde ben eşimi dönürdüm gerçeklere beraber kahkaha atarak gerçekleri görüyoruz çok şükür elhamdürillah :KK66:
Kadın çok zavallı yaa.. Diploma meselesinde bir annenin evladını korumaya çalışırcasına yalvardı... Noooollooooorr diplomayı sormayın... Gerekk yokkk:) yakışmıyorımuşşş:)

Valla çok çabuk pişen bir tatlı, dene derim :))) baklava niyetine yiyorum, şeker fabrikalarını kalkındıracağım tatlı yapmaktan, tatlıcı mı açsam ne yapsam, ülke ekonomisine soluk gelir, bi'tat diye açsam dikkat çeker mi ki :KK70::KK70:
Aç Mune aç san oy verelim ama adaletli ol senin adeletin çok kötü anlıyamadan banı koyu veriyorsun sana tam güvenmiyorum:KK70::KK70::KK70:

X