Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Ben de "chp ye oy isteyen ablalar" gördüm diyorum zaten

Amin cemaat konusunda hemfikirim

Bir şey daha soracağım? Şimdi 2013 öncesi bir kıstas ya sizler için... 2014 yılında fetönğn okuluna devletin ne kadar para yardımı yaptığını biliyor musunuz? Belgelerle ortaya çıktı Muharrem İnce.. Hiç rastladınız mı o konuşmaya?

I am not diploma ne kız ??
Gece gece güldürdün beni

O dönemde yaptılar. Çünkü kendi adamları AKP vekil listelerindeydi. Şu anda bylook bayanlook kullanan vekil tartışmalrı var ya oradan geliyor. Şeytan ayrıntıda gizlidir diye bir söz var.

Hayır böyle bir konuşmaya ve belgeye hiç denk gelmedim 2013 ten sonra da aslında akp içinde hala cemaat sevgisi taşıyan belediyeler vs vardı yardımlar oralardan gitmiş olabilir

Buna da ben gördüğümle cevap vereyim. Seçim sonrası öyle bir okulları kalmadı. Hepsi kapatıldı,dönüştürüldü,kayyum atandı. Bilim sanat merkezi, etüt merkezi vs oldu.

Buna da ben gördüğümle cevap vereyim. Seçim sonrası öyle bir okulları kalmadı. Hepsi kapatıldı,dönüştürüldü,kayyum atandı. Bilim sanat merkezi, etüt merkezi vs oldu.
Teşekkür ederim :) bilmiyordum öğrenmiş oldum.. Sevgiler..

Tam bir fiyasko desenize..

Doğrudur vermezler birsey.
Amma velakin benim mektep medrese görmemiş, okumayı yazmayı kendi çabası ile öğrenmiş, İstanbul ü babamla evlendikten sonra görmüş gariban anamı kandıramadılar naber ?
Kimse kandırıldık demesin o yüzden..
Bile isteye menfaatlerimiz çıkarlarımız uğruna kandik desinler... kendimizi sattık da diyebilirler.. Hiç sakıncası yok benim için...

Helal olsun anneciğine, ellerinden öperim

Anneciğinizn ellerinden öperim efendim... Saygılarrr şelaleee:)

Hanımlar,
uyarım hiçbir işe yaramayacak ama olsun, ben yazayım yazmadım deyip vicdan yapmayayım, iktidar partisi seçmenleri ve muhalifler olarak burada karşılıklı alıntı yapıp fikirlerinizi savunabilirsiniz, "siyaset" bölümüne özel olmak kaydıyla saygı çerçevesinde yapılan seviyeli tartışmalara uyarı vermiyoruz, bu sebeple rica ediyorum seviye korunarak, içinde aşağılama, hakaret olmayan yorumları polemik deyip kötü içerik yapmayınız.

Birbirinizi fetöcü bilmem kimci diye yaftalayıp vebale girmeyiniz, seçime girecek olan siyasi partilere, parti liderlerine, Cumhurbaşkanı adaylarına yasalara aykırı sayılacak yorumlar yazılar yazmayınız, seçmenleri ve siyasi partileri eleştirileriniz aşağılama boyutuna geçmesin lütfen.

Türkiye Cumhuriyeti demokratik bir hukuk devleti olduğuna göre her partinin seçim kampanyası yürütme hakkı vardır, seçmenlerinde dilediği partiye oy verme hakkı vardır, bu sebeple rica ediyorum, burada partilerin kampanyalarını karalama girişiminde bulunmayın, eleştirin analiz edin ama aşağılamayın.

Yıllardır ötekileştirme, küçümseme, ayrışma söylemlerinizden yorulmadınız, fikirler değişmiyor, herkes vereceği oyun kararını vermiş zaten, kötü içerik yapıldıkça gelip bakıyorum, biz iktidar olacağız siz fetöcüsünüz, asıl siz fetöcüsünüz anlatsak da anlamıyorsunuz yazılarından başka hiçbirşey görmüyorum şurada, yani bugüne kadar ocu bucu diye ayrışmak yetmiyordu şimdi de fetö denen illet çıktı başımıza, senelerce ağlak halleriyle dünya servet yaptı, acısı milletten çıkıyor.

Ayrıca galiba yanlış gördüysem de özür dilerim sitede parti reklamlarına yönelik bir yazı vardı yanılmıyorsam, o reklamlar bizle alakalı değildir, Google sitelere anahtar kelimeler üzerinden reklam gönderir, bu anahtar kelimeler sizlerin yorum içinde yazdığınız kelimelerden oluşur, burada ağırlıklı olarak iç çamaşırından bahsetsek veya bebek ürünlerinden ona göre reklam geliyor, Google reklamlarına çok fazla yapabileceğimiz birşey yok maalesef.

Allah katinda diplomalı ahahaa

Madem darbeciliği varsa lütfen Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunun. Veya elinizdeki delilleri verin ben bulunayım. Neden kendisine hiçbir soruşturma açılmıyor?
surekli bana yaziyosun yazma.. once soyletip sonrada kibliyosunuz olan bize oluyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…