Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
2004 yılında Abim de evde görünce kızmıştı. ''Enver Ören gülerek kazıklar, Fettullah ağlayarak kazıklar bu ülkeyi. Bu şerefsizlerin gazetelerini sokmayın eve^'' derdi

Dün! Emin misiniz sizde bunu kanitlayin madem :) sarı çizmeli fetto ablası: ) ben gördüm duydum bizzat sahidim(herhangi bi kanıt ispat düşüncesi ile yazmamıştım) ancak ben 4 sene önce 2014 mart seçimlerinde şahit oldum .Siz dün emin misiniz ne dedi nasıl istedi cok merak ettim !!!:)

Bedava oksijen vermez onlar adama
Zaman gazetesi ağı vardı. Her mütevelliye düşen belli bir sayı. Sen 5 tanr alacaksın, sen 10 tane. Bi tane aklı başında adam çıkıpta napıcam ben bu kadar gazeteyle demiyordu. İşte o bir kişiye düşen 5-10 adet parası ödenmiş gazeteler sağa sola bırakılıyordu ki belki oltaya takılan olur.

Dışarıda abi abla mı kalmış hepsi olması gereken yerde değil mi
Komik olan adamlar akp ye küfür ediyo birde oy istiyorlarmış

Madem darbeciliği varsa lütfen Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunun. Veya elinizdeki delilleri verin ben bulunayım. Neden kendisine hiçbir soruşturma açılmıyor?

2014 seçimlerinde ben de sık sık gördüm o ablalardan. 1 ay önce başı çenesine kadar kapalı gezen, o gün açabildiği kadar açmış bukelemun onlar. Kendi hırslarıyla kendilerini yediler. Sanmam ki bu oy isteme işinden chp nin haberi olsun.
O dönem bunların yuvalandığı küçük bir ildeydim. Hepsini olmasa da çoğunu tanırım. Bulunduğum ilde en iyi kolej onlarınkiydi. Mecburen bi o dönem verdim çocuğu okula. Ama gördüklerim midemi bulandırdı. 2.dönem aldım. Benim gözlemlediğim çok şey var da işte yazamıyosun burda.

Son düzenleme:
Aklı başında olmayan aklı başında iş yaparmı? Fethullah Ağlayan diye teşbih çekip cennetten tapu aldıklarını zannediyorlar. Bi de Aziz Nesin e kızarlar.

Show tv de Erdoğan'ı izledim azcık bakalım ne diyecek diye.. Dedi ki ben dedi belediye başkanlığı dönemşmde dedi 2 veya 3kere görüşmüşümdür dedi...Allah bak sen yahu.. Sonra da sen çık yıllar sonra de ki... " geeeeelll bitsin bu hasret..." sonra da de ki... " fetö haindir... Ne istediler de vermedikkkk...?" şimdi bunların hepsi 2_3 görüştükten sonra kanka olup küsünce oldu yani...? Valla süper kafalar pırıl pırıl... Ha bir de dedi ki " ben ekonomi okudum... Ekonomi cesaret işidir derdi hocalarımız..." Şey mmmmmm what is the diploma.? No I am not diploma... :)) where is the diploma There is the diploma.... Herkesin diplomasına kimse karışamaz.. İster diplomam olur ister olmaz.. Ben Allah katında diplomalıyım... Ülkeyide vahiyle yönetiyorum.. Da diyebilirdi... Ben inanıyorum.. Derse inanacak bir kitle var çünkü..

Çok doğru akp için oy istiyorlardı o dönemlerde
Dün oy isterken görüşmüş abiler ablalar da...

Aklı başında olmayan aklı başında iş yaparmı? Fethullah Ağlayan diye teşbih çekip cennetten tapu aldıklarını zannediyorlar. Bi de Aziz Nesin e kızarlar.
Sohbet var deyip topladılar bi cuma günü velileri,dedim allah rızası için fidip iki kelam duyayım. Sana yemin ediyırum nefret ettim, dinden soğuturlar insanı. Hocaefendi aşağı, hocaefendi yukarı. Bide saçma bi kitapçıkları vardı şu an hatırlayamadım. Hem onu okur, hocaefendilerini izleyip ağlarlardı. Nasıl hışımla çıkıp soluğu muhasebede aldığımı hatırlamıyorum. Ve o zaman bu ayırım yoktu. Hepsinin hocaefendisiydi. Ulan müslümansan tek kuranın olur, bi de tek peygamberin.

Öyle güzel konuştu ki ama hazım meselesi işte
Ağzıyla kuş tutsa size ne fayda demiyor ki hiç görüşmedim kendisinden bi haberdim demiyor ama duymak istediklerinizi söylemedi diye kabul edemiyorsunuz

Öyle güzel konuştu ki ama hazım meselesi işte
Ağzıyla kuş tutsa size ne fayda demiyor ki hiç görüşmedim kendisinden bi haberdim demiyor ama duymak istediklerinizi söylemedi diye kabul edemiyorsunuz
Ben de aynısını söylüyorum.. 2-3 kere görüştüm diyor... Hiç görüşmedim demiyor.. Fetullah güleni hayatında bir kere bile görmemiş tüyü bitmemiş emirerleri hapishanelerde çürürken bunlar kaymağını yesin dimi...

Çok doğru akp için oy istiyorlardı o dönemlerde
Dün oy isterken görüşmüş abiler ablalar da...
Özür dilerim, 2004 yazmışım, düzenledim 2014 olacak. Yani fetöyle ayrı düştükleri ilk seçim.
Hatta bazı öğretmenler beni görünce başını çevirdi. Yemin ediyorum tiksindim.

Bu her cemaatte vardır. Ahiret günü papaz efendileri ellerinden tutacakmışmış da Sırat Köprüsünü geçirecekmiş rahatça. Onlara şefaat edecekmiş.
Ruhban sınıfı olmayan bir dine ruhban sınıfı sokunca böyle oluyor.

Madem darbeciliği varsa lütfen Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunun. Veya elinizdeki delilleri verin ben bulunayım. Neden kendisine hiçbir soruşturma açılmıyor?
Çünkü öyle bişey demedi kadın.
Kırpılmış videoya da koşulsuz inanıyorlar ya pes

İnanın öyle değil memleketim küçük bir yer çoğu kişi cemaatle iç içeydi arkadaşlarım akrabalarım vardı sadece dershanesine giden de tamamen onlardan olanlar da abla abiler bile vardı çoğu da çocukluk arkadaşım
Hiç biri fetöyü görmedi ama resmen tapıyorlardı dünya genelinde çeşitli iş imkanları sağladı bu cemaat
Varlarını yoklarını cemaat için harçıyorlardı onlar hakettikleri cezaları aldılar sadece dershanesine giden ya da yurdunda kalmış arkadaşlarıma akrabalarıma hiç birşey olmadı ceza alanların hepsi haklı sebeplerden aldı
Bi arkadaşım şuan hala ceza evinde bişey Yok diyorlardı sadece soruşturma söyleniyordu şimdi ise bylock kullandığı söylendi bunda bile mesaj sınırı veriyor mahkeme 3 mesajdan sonrası sanırım örgüt üyeliği oluyor mesaj sayısı fazla olduğu için hala içeride

Ben CHP ye hiç oy vermedim.
Ama anlatın da neler yaptıklarını belki CHP ye oy verenler vazgeçerler. Belki onlarda ölümüne severler. Ne yapmış CHP?
DP ne yapmış? Mesela ben yaptığı en bilimsel işleri şöyle gördüm: İncirlik üssünü 3 harfli ABD ye vermek, Kore de Türk askerlerini savaştırıp ölmelerine neden olmak. Hangi DP linin oğlu Kore ye gitmişti?

Özür dilerim, 2004 yazmışım, düzenledim 2014 olacak. Yani fetöyle ayrı düştükleri ilk seçim.
Hatta bazı öğretmenler beni görünce başını çevirdi. Yemin ediyorum tiksindim.
Sizce mantıklı geliyor mu ters düştükleri bir partiye ne akla hizmet oy istesinler resmen dershanelerini kapatıldı
O gördükleriniz seçimini akp den yana yapmış olanlardır yoksa hala cemaate hizmet eden biri asla akp ye oy istemez

Ona tapanların hepsini Allah perişan etsin zaten.... Sadece fetö cemaati değil tüm cemaatleri perişan etsin Allah etsin ki böyle bela olmasınlar ülkeye... Doğru tektir.. Cumhuriyet ve laiklik... Yani din ve devlet işlerinin birbirinden ayrı olması.. Bakın din ile devlet işlerini birbirine karıştırınca arap saçı oldu ülke..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…