Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Her kim, hangi partili olursa olsun milletin parasını çarçur edemez. Verilen yemek de yanlış diyemiyorsunuz bir türlü.
Bu sene hiç iftar daveti almadık ailecek. Millet misafir için para bulamıyor. Biz çağıralım, ramazan ruhu dedik ama bu sefer insanları mecbur bırakmaktan korktuk, çekindik, üzüldük.
Ama "bokonlok çoloşonloro onloorrr"
Biz ölelim, siz kendi kendinize oynayın.

Siz istediniz ne yapmamı bekliyodunuz

Tayyip erdoğan feto ile görüşmelerini anlatıyor show tv de. Muharrem inceye saydırıyor yine, bi de ağır konuşurum kusura bakmayın diyor
Hafif konuştuğunu gören duyan bilen var sanki... pehhhh. ..
Gittikçe üslubum çirkinleşiyor. Salon kadını kimliğimden çıkıyorum.
Seçime kadar iyice bozulmasam bari..

Ben de dükkan sahibimi bi unutabilsem
Vallahi benim ki gıcık. Ruhsat için belge lazım. 3 foto alıp gidip yaptırmadı 1 aydır .
Ceza gelirse kiradan düşerim dedim cuma günü. Bugün yaptırıp getirmiş
Normal yolla denedim 1 aydır olmadı.
Zorla bozuyorlar insanı.

İnsanlar bankaların önünde kendini yakmaya çalışırken Aile Bakanı devletin kasasından 135 bin liraya 3 gün iftar yemeği veriyor.

Benim,senin ödediği vergiyle yapıyor bunları
Haram olsun hepsine !!!
Sevap kazanmak için günah işlemenin yeni versiyonu: kul hakkıyla iftar yemeği

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1693624100756229&id=757846667667315 bu da şurda dursun.. Ülkenin içi boşaltılmış... Ama olsun yeniden yapacağız inşallah... Ve be yazık ki buna inanmayıp yalan olduğunu düşünenler o kuruluşlardan faydalanabilmek için sıraya dizilecekler ve de faydalanacaklar da... Biz yol ve köprüleri kullanıyoruz... Ama para ödüyoruz geçerken hem de tonla... Ha bu arada bugün ince dedi ki çanakkalede " Süleyman Demirel in yaptırdığı köprü 10 tl de Erdoğanın yaptırdığı köprü niye 100tl? Bunların hepsinin hesabını soracağım.. Tek delikli kuruşun hesabını sorarım..!"

ki bank asya da hesabı olanlar bile araştırılmadı mı bağlantısı var mı diye; yanlış mı hatırlıyorum ben?
Yanlış hatirlamiyorsunuz. 2 tanıdığım ifadeye cağırıldı... bir bağlantı bulamadılar ama sinir bozucu..
Benim bir çok bankada hesabım var olmak zorunda. Döviz ile satış yapıyorum. Bankalar arası döviz transferi çok masraflı.
Anacak kendi bankasinin şubesine daha ekonomik diye müşteri bsna soruyor. Şu bankada hesabınız var mı oraya göndereyim diye.. mecburen müşterilerimin kullandığı agirlikli bankalara hesap açtırmak zorundayım..
Bu arkadaşlarda böyle olmuştu zaten.
Diğer türlü banka masrafı ile başa çıkmak mümkün değil. Döviz transferi benim.bankada 63 TL. O da yıllık paket vs alırsan. Dümdüz yollarsan daha pahalı gibi gibi..
Haftada 3-4 yapsam bu transferi yılda 11-12 bin civarı. Aynı banka olursa yarısı gibi..
Bu durumda en az 5 bankada hesabım oluyor. Bana parayı bank Asya dan yollayacağim diyen müşteriye olmax o banka diyemezsin ki..

Bank asya müşterisini sorgula, sahibinin kız kardeşini aday göster.. Ama seçmenlerinden o kadar eminler ki bir beis görmüyorlar..

Daha evine zaman gazetesi alanlarda soruşturmaya girerse şaşırmayın.
Bedava bedava kapıya sıkıştırırlardi o gazeteyi. Annem eve sokmazdı.
Üstünde ıspanak bile ayıklamam o neymis ki derdi okuyan komşulara...
Benim anam esaslı kadınmış... teeee yıllar evvel görmüş büyük resmi de işte kıymeti bilinmedi :))(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…