Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
"33 silahsız askeri kurşuna dizdiler... unutmadık...

bu vahşi katliamın başındaki Parmaksız Zeki kod adlı Şemdin Sakık Ergenekon kumpasında gizli tanıktı...

o gün inanmamıştık, birileri salyaları akarak " Turkiye bağırsaklarını temizliyor..." diye keh kehhh sırıtırken... ve sizler onları alkışlarken..

bu gün de inanmadığımız çok şey var... yaşayıp göreceğiz...

Katillerin kardeşleri, 1. Dereceden akrabaları Akp den vekil adayı...

Savunup biat ettiğiniz adamlar... dış güçlermiş kıskanıyorlarmış bla bla..

Düşman burnumuzun dibinde... düşman ta kendisi....

Evettt;
RTE'nin Seçim Beyannamesini dinledim. Kazanırsa hiçbişey yapmayacak. Bol Bol Stad yıkıp onların yerine MİLLET BAHÇESİ diye birşey yapacakmış. 1 saat konuştu Park-Bahçe-Bina Yapmaktan başka hiçbirşey söylemedi.
Ülke olarak tek eksiğimiz Park-Bahçe ve Mesire Yeri zaten.. Haydi Hayırlı Olsun...

Adam yazmış "Recep bitti, Muharrem başlıyor" diye... Bunu yazan #chpli kardeşim bak şimdi; Recep'den sonra Şaban var, Ramazan var, Şevval var, Zilkaade var, Zilhicce var. Sonra Muharrem geliyor. Yani bu sıralamaya göre bakarsak; Her seçim dönemine kameri bir ay ismi versek, sizin Muharrem'e sıra 5 seçim sonra gelir. Seçimler 5 yılda bir yapılsa Muharrem 25 yıl sonra iktidar olur arz ederim..

Aklıma bahçelinin şu hesabı geldi,

Bahçeli’nin o zaman ki formülü şöyleydi, “9 Şubat 1969, 9 Şubat 2009 MHP'nin 40. yılı. Bu sene siyasi partiler yasası gereği 9. büyük kurultayımızda 2009 yılında olacaktır. Demek ki 9 ışık 3 dalga 9'la iktidara doğru yürüyor demektir. Bu sebeple 2009 yılı hayırlara vesile olacaktır. MHP bügün ortaya koymuş olduğu milliyetçi fikri program haline dönüştürmüş, Türkiye'de muhalefeti ilkeli temiz ve çözüm üreten bir anlayışla sürdürmektedir. 2009 yılındayız. 2009'un sıfırlarının üzerine çarpı koyun, atın. İki sıfırı kaldırdık. Ne kaldı 29. 11 ile 29'u toplayın ne oldu, 40. Milliyetçi hareketinin 40. yılı. Bunlar tesadüf olamaz..."

Demiş barajı zor geçmişti...

Savunmak istemiyah....alıntı yapmag içimizden gelmiya ...sonra sakinlik gideyea,ofke geliyah....tontis ve doğal dedemizden siz de pek sevdiniz zaten ♡

Allah rahmet eylesin hepsine.
Kurşun sıkanları kahretsin.
Şehitlerimizin kanı ellerinde mecliste geziyorlar... Yazıklar olsun.

Tontiş dede "Vatan hainleri" diye bağıran dedeydi de mi?
Ay ben o tontiş yanaklarını sıkarım onun aiyy. Tontiş o, soyumuza kadar parmak sallasın mesela ama o dede olduğu için tontişşş galp ^_^

Galp galp sevgi pıtırcığı doğal dede, nasıl da sevgi saçıyordu gözleri galp.

Komikti gercekten az ugrasmiyodum o zamanlar bahçeliyle velhasıl Recep'ten sonra muharrrem gelmiyahgerçi asgari ücreti 2200 yapacaklarmış kafam karışmadı degil

Ben geriden geliyorum cok, sen bunu yazali cok olmus, ama alintiladigin mesaji okurken ayni seyi dusundum. Butun cocuklugum benim de bu sekilde gecti, sadece komsuluk idi aslolan. Komsuluk! Ne kadar kocaman bir parantezmis meger...
Kendi kendime bir de sunu dusundum, yasimiz da ayni ya, bu denli karsi fikre saygisiz, tahammulsuz, dili bu kadar uslupsuz, ve tum soylemleri bu kadar ayrimciliga dair olan baska bir politikaci geldi mi gorduk mu biz??? Hayir! Benim siyaset bilgim yuksek degildir, ama duydugumu anlarim cok sukur. Saygisiz konusmalar bu kadar bagira bagira yapilmasaydi bile yeterli derecede rahatsiz ediciydi zaten.
Cocuklugumdan itibaren secim donemlerinde (tek kanalli zamanlar dahil) yapilan programlarda yine politikacilar birbirine laf doserdi, elestiri diz boyuydu, ama "sayin" lafi ayaklar altinda degildi, hala bir anlam iceriyordu.
Kendi adima, bana dini ogreten babaannem adina, cocuklarim adina, dini siyasete bu kadar soktugu icin, insanlari ayristirdigi icin, kadinlara (ve annelere de) saygisiz ve kucuk dusurucu konustugu icin, egitimi imam-hatiplerden ibaret hala getirdigi icin "yaziklar olsun" diyorum.
Durum bu kadar vahim olmasaydi da keske, sadece karsi fikirler tartisiliyor olsaydi.
Yas itibariyla da yillarca icimde birike birike zifte dondu dusuncelerim su an, iyi bir sey yapsa da icimden gecirecegim sey su olur "keske baska biri yapsaydi bunu da, bu sahis prim almasaydi"... Bu bende kendi kendine olusmadi, duyduklarim gorduklerim okuduklarimla olusturuldu...
Karmakarisik icimi doktum kacacagim, ama herkes elini vicdanina koymali, hep soyledim yine de soyleyecegim, turban yasaginin kalkmasi bu kadar buyuk bedelle yapilmamaliydi. Halk yillarca dolduruldu bilincli olarak.
AKP ilk belediyeleri aldiginda Istanbul Kadikoy`de mini etekli bir kiz denize atilmisti. Universitedeydim, turban yasagina karsi ama mini etek giyen biriydim. Hala da oyleyim. Hala dogrularim ve inancim ayni, sanirim icimi acitan da bu!... Esit sartlarda tartisamiyoruz.

Kürtajcı dede vapurda ve birkaç toplu alanda kendi çapında miting yapmaya başlamış bile. Popüler kültürün gazına geldi tabii. Cahil cesareti başka bir şey değil

Kürtajcı dede vapurda ve birkaç toplu alanda kendi çapında miting yapmaya başlamış bile. Popüler kültürün gazına geldi tabii. Cahil cesareti başka bir şey değil

A haberin maskotu oldu kendisi. Çok doğal(!) konuşmalar yapıyor Truman. Acaba bu tontiş dedemiz akp karşıtı olsaydı yine bu kadar doğal ve tontiş karşılanacak mıydı? ^_^ "Vatan hainleri" diye parmak sallarken "Sinirlendirmişler adamcağızı, dili sürçmüş. E siyasi görüşü o, fikir özgürlüğü-doğal hali" diyebilecekler miydi? Derlerdi değil mi bu ayırım yapmayan(!), karşıt görüşe saygılı(!) arkadaşlarımız? ^_^

Değişen bir şey olmamış. Bu aralar iş yerinde bile hararetli bir tartışma, gündem konuşması var. Aynı şeyleri duymaktan o kadar sıkıldım ki. Haberlere bakıyorum traji komik. Yetkili kişilerin konuşmalarına bakıyorum üzüleyim mi sevineyim mi diye arada kalıyorum.

Gidişatın tartışılması gerekirken hala birilerinin savunuculuğu yapılıyor. Yazık...

Komikti gercekten az ugrasmiyodum o zamanlar bahçeliyle velhasıl Recep'ten sonra muharrrem gelmiyahgerçi asgari ücreti 2200 yapacaklarmış kafam karışmadı degil

Yeeaaahhh Bu chpliler varya çok komikler, gecen secim de emekliye 2 maaş vercez dediler hataa maliye bakanı nerden bulacaklarmış bu parayı, emekliye 2 maaş versinler bende oyumu chpye vercem demişti.

Hey gidi günler heey, Adamın çok kafasını karıştırıyor bu chpliyeaaahliler...

O zaman ondan terbiyesizi olmazdı kürtajı savunan katil dede olurdu

Adam öyle yada böyle yanlış ya da doğru ,konuşurken gelip birisi sen önce dişlerini fırçala diye kucumseyecek, sürekli konuşmasını bölecek buna cevap verincede suçlu olacak öylemi!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…