239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

Günlük okuma sayısı düşerse katılabilirim ,8bin i yetiştiremeyebilirim, haber verirseniz sevinirimm

Çok teşekkürler. Listelerde adımı görmedim ama 10. sıraya almışsınız yani öyle yazmışsınız.
Daha düzenlenir bu konu zaten.
Annem de katılmayı istiyor yanlız onun hesabı yok. Ben ona da hesap açayım yarın.
Hepimizin dilekleri inancımızla ve el birliği ile kabul olsun

Bir zamanlar bende post açmıştım ve tamamlamıştık bu hatmi inanın çokta faydasını gördüm yalnız çok sabır ve sebaat istiyor sayı düşerse katılırım şuan bebeğim küçük.

Şöyle de olabilir toplam 239.121 ebced sayısından herkes kendi niyetini alarak günlük kim ne kadar okursa kalandan düşülerek de yapılır. Toplu hatim olmuş olur kişiler belli olunca.

Bende katılmak istiyorum beni de listeye eklermisiniz inanırmısınız bu hatmi yeni duyup yapmaya calısıyordum tek basına cok zorlanıyordum keske grup olarak okuyabilsek etrafımda insan olsaydı diyordum sonra sizin konunuzu gördüm Allah razı olsun cok mutlu oldum suan

Kpss calisiyorum canim sayi biraz daha duserse girebilirim, soz verip kimsenin hakkina girmek istemiyorum
Bende dgs ye hazirlaniyorum hatta onun icin okumak istiyorum :) canim yetismezse 2 gun veririz. Bir gun vermeyiz. Tek basima karar almam. Belki sayimiz cok olur daha az okuma olur. Yazayim mi seni de

Suan elimde yazılı olarak duruyor. Evet daha da duzenleyecegim inşallah :) hesap acmasanizda olur. Simdiki siraya onuda yazdim (annesi) diye belirtirim sen annenin takibini de yaparsin :)
16. Siraya yazdim anneni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…