239.121 YA FETTAH HATMİ BAŞLAYALIM

hersey_dua_ile

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
873
1.229
Evettt derdi olan tum ablalarimmm kardeslerimmm
Şöyle 1 hafta bekleyelim. Hem mübarek 3 aylardayız. Dualarımız insallah daha cok kabul olur. Katilmak isteyen yazsin. Ben bir liste olusturayim başlarız inşallah. Her türlü maddi manevi dua,istek,sıkıntı,borç ne varsa o niyetle okuyabilirsiniz

Katilanlar tamamlandığında sirayla herkes icin okuruz. 2 gün kadar süre veririz. Herkes 1 gün önce niyetini bana yazar bende niyetiyle beraber paylaşırım

Bu esma maddi manevi tıkanıp çaresiz kalanlara, işlerinin önü açılmayıp hep sekteye uğrayanlara çok büyük yararı vardır. Bütün kapalı kapılar birer birer açılır. Engel olan şey neyse -başarı, evlilik, rızk, hastalık, huzursuzluk, düşmanlıklar- yavaş yavaş ortadan kalkar..
Fettah esması ism-i azam sırrı taşır.

Ya-Fettâh, kulların, her türlü güçlük ve sıkıntılarını açan ve kolaylaştıran manasına gelir.
Faydalı ilimlere karşı insanların kalbini açarak, onların islerini kolaylaştıran, bütün zorluklarını ortadan kaldıran Yüce Allah'tır.

Bismillahirrahmanirrahim
1. sepulik
2. K Kirazxyz
3. A R Y A
4. selef0111
5. sunpineapple
6. debriyajgazfren
7. Adige-
8. Akulina
9. 5 528mucizemmm
10. Aktif Lora
11. Life light
12. agustos72
13. humanbeings
14. @Akulina(annesi)
15. Sevgicik
16. Hemsirecik
17. therewillbeaday
18. M Migrenben
19. Cookiie
20. nursevdi
21. Balanne26
22. @Btlaydnz23
23. M Mavi Menekse
24. Celikkf
25. Aktif Lora (kardesi)
26. C Cikolataparcacigi
27. E Ecem1628
28. Asiltutku (annesi)
29. duayamuhtaciz
30. Lotus1234
31. gamzelita
32. M Meva59
33. hersey_dua_ile

Son düzenleme:
Katilmak isteyen yok mu Kimsenin derdi sıkıntısı Allah'tan isteyeceği bi muradi yokmu mubarek 3 aylarda ağzımız bos durmasin zikirle mesgul olsun kardeslerim

Bismillahirrahmanirrahim
Allahın izniyle ben de katılmak istiyorum.
arkadaşlarımız için okurken bile lütfen kalpten güzel bir niyetle okuyalım inşaallah...

merhaba, sayı nekadar olacak? Ben de katılmak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…