239.121 Fettah mucizesi

Arkdaşlar lütfen aksamalar olmasın . 5 er gün uzun bi süre . Olabilecek her türlü aksamalr için o 5 gün içinde mutlaka bilgilendirme yapalım. Yarım kalmasın hatmimiz

Aynen 5 gün uzun 1 günde bile bitebilir aslında inşallah 5 günden daha kısa sürede okuruz da seri şekilde ilerleriz de diğer kişiye geçer inşallah grup sağlam olur da diğer hatimlere de devam ederiz ya

Ben ve arkadaşım için katılmıştım, ikimiz de mucize yaşadık yemin ederim. O grupta herkesin dileği kabul olmuştu. Ben bir-kac tane daha yaşadım ama çok okuma yapıyorum:)

15.nde yeni kişiye geçiyor değil mi Allahım çok şükür bu arada başlama önce dua sahibinin yapması gereken extra bir şey var mı mesela hacet namazı ya da yasin suresi gibi
Ekstra birşey yok canım ama iki salavat arasında okunan dua makbuldür bir de tövbe edilip başlanması daha güzel olur. 2 rekat hacet namazı da dilerse kılabilir

Aynen 5 gün uzun 1 günde bile bitebilir aslında inşallah 5 günden daha kısa sürede okuruz da seri şekilde ilerleriz de diğer kişiye geçer inşallah grup sağlam olur da diğer hatimlere de devam ederiz ya
Canım erken tamamlanirsa hemen diğer kişiye geceriz. Yetiştiremiyoruz dersiniz diye uzun tuttum sureyi yoksa 2-3 gün ideal aslında

Duamızı nasıl yapcaz ben bilmiyorum hiç yapmadım

Adımızın yanindaki kadar mı okuyacaz ya fettahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…