239.121 Fettah mucizesi

Ne zaman başlıyoruz şimdi. Bide okuma sırasında abdestliokmak şart mı. Son sorum 10-15 Haziran arasında tamamlamamız gerekiyo dimi

Ne zaman başlıyoruz şimdi. Bide okuma sırasında abdestliokmak şart mı. Son sorum 10-15 Haziran arasında tamamlamamız gerekiyo dimi
Abdestli olursanız daha iyi olur tabii ama şart değil. Özel günlerinizde okuyabilirsiniz. Evet 15 ine kadar tamamlanacak. little bird little bird duasını paylaşınca onu da okuyup niyetine dua edeceğiz.

Peki merak ediyorum. Bu hatmi daha önce yapan oldu mu aramızda . İnternette çoğu sitede mucize hatim olarak geçiyo ben de çok heyecanlandım. Çok büyük bi sıkıntım var inşallah bu hatim hürmetine sıkıntımı giderir Rabbim. Eğer mucizesinü gören yaşayan olduysa paylaşır mı çok iyi motivasyon oluyo .

15.nde yeni kişiye geçiyor değil mi :KK68: Allahım çok şükür bu arada başlama önce dua sahibinin yapması gereken extra bir şey var mı mesela hacet namazı ya da yasin suresi gibi
Bence duası okunup bitince eğer mazereti yoksa hacet namazını kılıp buradaki arkadaşların okumalarını dile getirip niyetini yapıp duasını öyle kapatabilir.

X