239.121 Fettah mucizesi

Cok haklısın canım ki sayı cok fazla degil insanın 2 saatini almaz
Tabiki öyle canım ki 3 saati alsa nolur bu inançla alakalı bişiy bence bence olmadı tekrar yapılsın en baştan yapamıycak olanların yerine gerçekten isteyenler girsin bence hem hepimiz rahat oluruz bu şekilde

Goldenpanthera
pawlover
Matchteacher
Matchteacher kardesi
@HuzunluMedusa
@1meyraa
dreamy07
P papade
Sunay9876
@Gunyeli
pawlover annesi
kevsersoylu
@adel8893
K Khvekokusu20
Goldenpanthera kardeşi
@Hurma99
Kbdemirel
telasememuresi
Ebrulipapatya
@Gulll098
Pofuduk786
P Podik
@Saadetim33
@Kurkmantolumdnn
U Umithepvar
F FairyTale89
BirZarif
E Endoplazmik_garipbikulum
B Beto2012
Clementine
Ocalh
B Bademmm388
sera44
Busssraa
@denizimdnz

Kızlar listemiz bu şekilde dilerseniz isimlerinizi ve dualarınızı da ekleyebilirim isimlerinizin yanına ..

Kişi başına düşen sayımız 6832,, dua sırası kimde ise o arkadas 6833 okuyacak eksik yada fazla okumuyoruz kumbara olayı da yok lütfen dikkat edelim sayıya okuyan beni etiketleyip okudum diye bildirim yapsın !!!

Dua sırası Goldenpanthera (Ayten kızı Almila) arkadasımızda♥ Duası uzun oldugu için resim olarak ekliyorum asagıya Rabbim kabul etsin inşallah ♥

Bayram sebebi ile en gec CUMA gunune bitirelim bitiremeyenler bildirim yapsın yardım ederiz ♥♥

Eklentiler

• Screenshot_20190604_234155_com.android.chrome.jpg
    144,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Tamamdır canım okudum veya okuyamadım diye kozlar lütfen bildirin arkadaşımıza konu hassas ve önemlidir şimdiden allah kabul etsin

kizlar böyle sanki cok karisik oluyor takip edemedim ben. kisi sayisi degisiyor sürekli bu yüzden okuyacagimiz dua sayisida degisiyor ama rakamlar önemli.

acaba söyle yapsak sorun olurmu ? mesela siradaki kisi kimse ismi yazilsin sonra 239.121 baslangic sayisi kac sayi okumak isterse herkez istedigi kadar sayi alip azaltsa mesela ben baslarsam 1.121 aldim kalan 238.000 gibi. sonraki kiside 3 000 aldim kalan 235.000 böyle olsa daha cabuk ilerler sanki. isteyen istedigi kadar sayi alsin bazen cok bazen az olur. böyle olursa vakit oldugunda mesela 1000 tane okurum geceye tekrar vakit buldugumda bu defa 3000 okurum daha kolay olur sanki. bir oturusta olan sayi baya fazla karismasin diye yaridada birakamaz insan. böyle olursa herkezin okudugu sayi farkli olur ama en azindan o kisiye okunan sayi karismaz.

yanlis anlamayin lütfen sadece fikrimi söyledim benim böyle kolayima geldigi icin. hepinize iyi bayramlar..

Canım daha önce böyle yapılan bir grupta sen az okudun ben cok okudum muhabbetleri oldu, bir de kim aldı sayı kim almadı takip etmek gerekecek bu da zorlar yani bence

Canım bence de böyle çok daha fazla karışır, net Bi sayı olup her kişide o sayıya odaklanıp bitirmek lazım, diğer türlü konsantrasyon da bozulabilir ve gittikçe az okunur vs vs

En az 1000 almak koşulu ile güzel ilerlerdi bende böyle düşünüyorum

Ya canim ama biz okuduk buna böyle olmaz ki daha önce 5bin bilmem kaç tane okudum ben eksik kalanı tamamlayacam şimdi okuyanlar tekrar niye okusun ki başka dualarım da var onlara yetisemiyorum bu şekilde

Ya canim ama biz okuduk buna böyle olmaz ki daha önce 5bin bilmem kaç tane okudum ben eksik kalanı tamamlayacam şimdi okuyanlar tekrar niye okusun ki başka dualarım da var onlara yetisemiyorum bu şekilde
Yani 5800 bir okundu 1097 ayrı okundu hani okumak sorun değil ama sayı çok önemliydi bilmiyorum valla

Bende okurum sıkıntı değil ama liste tam Bi otursaydı kalabalık diye mi böyle oldu anlamadım hep yazan katılan aynı kişiler oysa 30 küsür kişiyiz çoğundan ses çıkmıyor bayram diye olabilir ama en azından gece falan iki dk girip haber verilebilir

Şimdi 1097 mi okuyacaz baştan mı okuyacaz arkadaşlar bence yarına netleştirelim herkes yazsında bazı arkadaşlar baştan okumayalım diyo nasıl olacak

Canım ben 5693 tane okudum şimdi de bu sayıya mi tamamlayacam anlamadım ben bişey okuduk sonuçta neden tekrar okuyoruz öyle olursa kimseye sıra gelmez
6832 tane okunacak canım benim baştan tekrar cuma günü son işte sayı bu kadar onemliyken bilmiyorum valla ne yaptığımızı kafam allak bullak oldu

Kızlar ben ne derseniz uyarım, baştan başlayalım derseniz de tamam. Netleşince haber verir misiniz başlayayım. Köydeyim ben pek internet çekmiyo o yüzden çok girip bakamıyorum. Sabah son duruma bakıp başlarım nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…