239.121 Fettah mucizesi

Arkadaşlar baştan okuyalım eğer yanlışlıkla fazla okuyan olursa okuduğu fazlalılığı ailesine bağışlasın kumbara olmasın K Khvekokusu20 seninle aynı fikirdeyim 35 kişiye eşit bölelim

Arkadaşlar baştan okuyalım eğer yanlışlıkla fazla okuyan olursa okuduğu fazlalılığı ailesine bağışlasın kumbara olmasın K Khvekokusu20 seninle aynı fikirdeyim 35 kişiye eşit bölelim
Canım az cok tanırız senle birbirimizi dua gruplarından, bu olmadı içime sinmedi bastan duzenliycem ben listeyi ya gununu falan belirteyim bitiren beni etiketleyip okudum yazsın

Biz böldük sayıyı ama dönüş olmadı 10 kişi döndü yaklasik
Bende okudum canım❤️ :KK200: Yaa herkes sorumluluk haline getirip yürekten isteyip yapsa çok kolay gidiyor dilşne bi takılınca ister istemez okuyorsun ama yapamıycak olan varsa listenin başındayken çıksın bence gerçekten her dakika giremiyoruz siteye tamam anlıyorum ama en azından 1 kere girip okudum yazmak zor diil gibi geliyor bana😘🤲

Canım az cok tanırız senle birbirimizi dua gruplarından, bu olmadı içime sinmedi bastan duzenliycem ben listeyi ya gununu falan belirteyim bitiren beni etiketleyip okudum yazsın
Aynen canım gerçekten çok karıştı ve yapamıycak olan varsa da söylesin herkes ona göre sayısını bilsin bence bayram günü anlıyorum herkesi çok girilmiyor ama en azından herkes net olsun yaparım veya yapamam çok takip edemediğimiz için karışıyor yeniden okunacaksa bende okurum elbet sadece ismimi etiketleyip sayıyı verin yeter gerisi bizlere kalmış okudum veya okuyamadım bu kadar basit diye düşünüyorum 🤔❤️Yanlışmıyım acaba🤔

Aynen canım gerçekten çok karıştı ve yapamıycak olan varsa da söylesin herkes ona göre sayısını bilsin bence bayram günü anlıyorum herkesi çok girilmiyor ama en azından herkes net olsun yaparım veya yapamam çok takip edemediğimiz için karışıyor yeniden okunacaksa bende okurum elbet sadece ismimi etiketleyip sayıyı verin yeter gerisi bizlere kalmış okudum veya okuyamadım bu kadar basit diye düşünüyorum 🤔❤Yanlışmıyım acaba🤔
Cok haklısın canım ki sayı cok fazla degil insanın 2 saatini almaz

X