23 yaşındayım, cildime nasıl bakım yapmalıyım?

Ben de bi ara saçlarım capcanlı ipek gibi olsun adeta bir masal prensesi sacları gibi olsun diye hayallere dalıp kafaları yemiştim. Ama o kadar çabadan yağdan mağdan sonra saclarımda en ufak bi değişiklik olmadı. He suan da kötü degil ama en azından onca çabama karşılık bi degişseydi iyiydi.

Ben de bi edineyim bakıym, nerelerime etki edecek. :)

yok canım sivilcelenmeye dönük bir cildim olduğu halde hiç sivilce, siyah nokta yapmadı

Oh oh cok tesekkur ederim, pek makyaj yapmayan biri bunu dümdüz nemlendirici olarak kullansa da olur mu o ışıltı seysi? Pek öyle fondoten kullanan biri degilim ben. Eyeliner rimel allık o kadar. :)

Oh oh cok tesekkur ederim, pek makyaj yapmayan biri bunu dümdüz nemlendirici olarak kullansa da olur mu o ışıltı seysi? Pek öyle fondoten kullanan biri degilim ben. Eyeliner rimel allık o kadar. :)
valla canım ben 37 yaşındayım sen bana göre çocuksun sen de hayli hayli olur, bu kremi sürersin sonra tam göz pınarına yanakların tam üstüne ve ve üst dudakların tam orta üstüne biraz balm mary lou manizer (gratislerde oluyor) sürersin, al sana ışıldı : D

Aaa benim kv çok içer ısırgan çayını ondan mı bu yaşa geldiği halde bonus gibi dolaşıyor acaba?

Ayy o kadar ışıltılı olursam ben taliplerim birbirini bıçaklar paylasamazlar beni

Vay be imrendim şimdi ama ben ıspanağın yemeğni ağzıma sürmem çayını nasıl içicem ?diye düşündüm bir an

Gerek doğal dalgasıyla ve gürlüğüyle
Gerek koyu rengiyle

pek çok iltifata mazhar oluyor yelem ne yapsın işte Aylardır ambalajlı gıda yemiyorum hepsi senin için canım yelem

Geçende ortağımla konşuyordum, bu işten saçımda beyaz çıktı dedim o da saçında hiç beyaz yok dedi. Ben de dedim ki vallahi 1 tane çıktı. O da dedi ki yok ben biliyorum ben de dedim ki abicim nerden biliyorsun saç tellerime tek tek baktın mı O adama da yazık tabi kendi kafası beyaz dolu böyle saç görünce kıskandı her gün bakıyor

Sen bide beni düşün o halini ilk gördüğüm de bismillah demişliğim vardır

Ahahahhaha

Merhaba bende 22 yaşındayım. Küçük yaştan itibaren birçok ürünü denediğimden sana tavsiyem market grubu cilt ürünlerinden uzak durman. Ben internette bulduğum doğal tarifleri deneyip hangisi yüzüme iyi geliyorsa onu rutinime koyuyorum.

- Mesela cildimin durumuna göre 7-15 gün arası kil maskesi yaparım (kiehls- rare earth maskesi bu markayı çok seviyorum biraz tuzlu ama ürünler çok uzun süre gidiyor bence ).
- Yine belirli zaman aralıklarında cildime buhar veririm ( bunun saglıklı olmadıgını soyleyenlerde var ama ben şuana kadar dermatologumdan hiçbir olumsuz geridönüş almadım).
-:Haftada bir kahve telvesiyle banyoda yuzume masaj yaparım peeling etkisi yapıyor.
- Ev yogurdu+ limon maskesi uyguluyorum,uzun vadede gerçekten etkisini gördüm.
-Üstteki maskenin ardından cilt biraz kuruyor,bunu dengelemek adına birde bal maskesi yapıyorum.
- Gül suyunu tonik niyetine kullanabilirsin.
- Göz cevresi ve hatta tüm cilt için salatalık kabukları gerçekten çok işe yarıyor zaten biçok ürünün içindede salatalık özütü sözkonusu.
-Bu doğal ürünler dışında Sebamed 'in clear face yüz köpüğü ve toniğini kullanıyorum eğer makyaj yapmışsam, hem uygun fiyatlı hemde kalitesi bilindik bir marka.

Ben tutamaz kendimi gülerdim de aha ilk dakkikadan kötü gelin olurdum
Bana kal geldi resmen tepki veremedim şimdi telden giriyorum kk ifadesi kullanamıyorum ama bilirsin kk ifadeleri arasında Bi eleman var hani kocaman gözleriyle alık alık bakan o tipe burunmuştum bende işte

Dikkat et de nazara gelme:))

Ya gerçekten hayran kaldım.. ben resmen ot gibi yaşıyormusum ne bal maskesi ne yogurt maskesi..

Acaba nerde dermatologunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…