23 yaşındayım, cildime nasıl bakım yapmalıyım?

Gerek doğal dalgasıyla ve gürlüğüyle
Gerek koyu rengiyle

pek çok iltifata mazhar oluyor yelem ne yapsın işte :KK70::KK70: Aylardır ambalajlı gıda yemiyorum hepsi senin için canım yelem :KK71::KK200:

Geçende ortağımla konşuyordum, bu işten saçımda beyaz çıktı dedim o da saçında hiç beyaz yok dedi. Ben de dedim ki vallahi 1 tane çıktı. O da dedi ki yok ben biliyorum ben de dedim ki abicim nerden biliyorsun saç tellerime tek tek baktın mı :KK12: O adama da yazık tabi kendi kafası beyaz dolu böyle saç görünce kıskandı her gün bakıyor :KK53:

Ahahahhaha:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Çok fena kanıma girdin cherry hayır bi de annemlerin bahçe ısırgan otu dolu

Ya gerçekten hayran kaldım.. ben resmen ot gibi yaşıyormusum ne bal maskesi ne yogurt maskesi..

Acaba nerde dermatologunuz?

Yazmayı unutmuşum, zayıfım ben ama gıdık problemim var benim :) bunun içinde yüz yogası yapmaya çalışıyorum cilt gerginliğinde oda çok etkili tavsiye ederim .Buarada İstanbul- Maltepede dermatologum.

Cilt meselesi malesef genetik. Ne yaparsan yap kırışacağın varsa kırışıyorsun. Belki bikaç sene gecikiyor, o kadar.

Yaşın genç şu an yapacağın en iyi şey cildini düzenli temizlemek ve nemlendirmek. Yavaş yavaş q10 içermeyen göz çevresi kremlerine başlayabilirsin. Nemlendiricilerinin de q10 içermemesine dikkat et.
Neden q10 içermemeli
Ben birkaç aydır hap olarak q10 kullanıyorum
Alınmaması gereken bir madde mi
Ben 32 yaşındayım bu arada

Neden q10 içermemeli
Ben birkaç aydır hap olarak q10 kullanıyorum
Alınmaması gereken bir madde mi
Ben 32 yaşındayım bu arada

30 yaşından önce gereksiz yükleme oluyor. Vücut yeterince üretiyor zaten.q10 içeren ürünler 30 yaş sonrası için öneriliyor. Neden hap kullanıyorsunuz ki?

30 yaşından önce gereksiz yükleme oluyor. Vücut yeterince üretiyor zaten.q10 içeren ürünler 30 yaş sonrası için öneriliyor. Neden hap kullanıyorsunuz ki?
Aslında ben çocuk düşünmeye başladıktan sonra kullanmaya başladım. Yumurta kalitesini arttırdığını duymuştum. Ama internette dolaşırken karşıma çıkan bazı yazılarda cilt yaşlanmasına da iyi gelebilen bir takviye olduğunu söylüyorlardı.

yüz temizleme jeli (la roche posay kullanıyorum)
tonik (cryene kullanıyorum)
nemlendirici (loreal kullanıyorum)

kullanarak sabah ve akşam yüzünü temizle mutlaka. Ben 16 yaşımdan beri temizliyorum cildimi tabi ki o zaman farklı ürünler kullanırdım. Yaşım şu an 30 ama sanırım yukarıda yazdıklarım sana da olur.

Sabahları tonik yerine, jelle yıkadıktan sonra buz kalıplarına doldurduğum sütü cildimde gezdiriyorum. Ve duruladıktan sonra yüzümü kurulamıyorum, o suyu cildim kendi emiyor.

Haftada 1 yves rocher markalı bir peeling kullanıyorum ve ardından mutlaka tonikliyorum.

Dermatoloji uzmanına da görünerek ürün tavsiyesi alabilirsin :KK66: En önemlisi temizlik...

kullanarak sabah ve akşam yüzünü temizle mutlaka. Ben 16 yaşımdan beri temizliyorum cildimi tabi ki o zaman farklı ürünler kullanırdım. Yaşım şu an 30 ama sanırım yukarıda yazdıklarım sana da olur.

Sabahları tonik yerine, jelle yıkadıktan sonra buz kalıplarına doldurduğum sütü cildimde gezdiriyorum. Ve duruladıktan sonra yüzümü kurulamıyorum, o suyu cildim kendi emiyor.

Haftada 1 yves rocher markalı bir peeling kullanıyorum ve ardından mutlaka tonikliyorum.

Dermatoloji uzmanına da görünerek ürün tavsiyesi alabilirsin :KK66: En önemlisi temizlik...

Teşekkür ederim :)

Sanırım şu aşamada en önemli sey temizlik ve nemlendirme benim icin. :) ve ısırgan çayı :KK70:

Bildiğimiz paket süt mü buz kalıplarına doldurduğunuz ?

Ya aslında benim Bi arkadaşımın uyguladığı bir maske vardı ama çok meşakkatli göründü gözüme yapmadım ama o çok memnundu maskeden

X