21 martta kayseri buluşuyorr

erkekler kulubundende gelselerrr kız ne guzel olurrdelikafadulden

şiiiiit kızz aman sus gelecekler hatunlar hep evli kocişleri seni öldürür haa kötükedihüso

Biz ayrıca bekarlar olarak toplanırız rezervasyonuda bekar kızlar kulübü koyarız ozmn yanımızda yöremizde kim olursa olsun kaydirigubbakcemile3
Ama şimdi öyle bir durum aile içi şiddete neden olabilir valla vicdan azabı cekerim

Det kiz fingirdik, sen biz evli olanlari kocalarimizla mi dovustereceksin. :mymeka:

Aham bak
dilevinxx nasil da anladi olayi, bir kez daha gurur duydum kiz seninle.
:hooray:

tamam tamam gelmesınlerdelikafadulde

yaa bende dunden berı erkek arkadasıma ne dıyıpte cıkıyım dısarı dıye dusunuyorum sorucak sımdı napıcan kayserı parkta dıyee

yaa bende dunden berı erkek arkadasıma ne dıyıpte cıkıyım dısarı dıye dusunuyorum sorucak sımdı napıcan kayserı parkta dıyee

Vah vah sorar tabi garibim erkek arkadasin oldugu halde, erkekler kulubu istersen.
Hem dondurma hem kaymak misali hec oldu mu simdi. :mymeka:

Evli bayanlar bana evlilik semineri verecekler, kocama nasil itaat edecegime dair de bak nasil gonderiii. :roflol:

Canim saka bi yana bence arkadaslarimla bulusuyorum de bitsin neden hesap veresin ki,
erkek arkadas oldugu takdir okadar ilgilendirmez onu diye dusunuyorum ama tabiki senin iliskin sen daha iyi bilirsin canim.

Kız kıza gezecez de
benim lafımın üstüne laf söyleyemez bile
dedim biz k.p. ye gidiyoruz dedim
en son birlikte gitmiştik bana anıların canlanmasın dedi :çok üzgünüm:
Ağlarsam medil verin :çok üzgünüm: tedarikli gelin yani senağlama

Sensi teşekkür ederiim ayol biz sizler için varız :))

Ya ben bugün çok gevezelik ediyorum saat 3de toplantımız var stresliyimde o nedenle böyle kusura bakmayın kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: yok anam saka yaptım zaten

dımı yaa fazla acıklamama gerek yok bu seferlıkk..
zaten ben kayserı arkta calısıyodum yenı ayrıldım ıkıncı evım orası benım

Ah ah bekarlik anilarim canlandi birden kizlar. :icecream:

dilevinxx bak iyi oldu gerginligin biraz dinmistir ins. :1hug:

Ah ah bekarlik anilarim canlandi birden kizlar. :icecream:

dilevinxx bak iyi oldu gerginligin biraz dinmistir ins. :1hug:

ben hep gergin dolaşıyorum ama valla bu siteye girince hep gülücük açıyo yüzümde
Bakın ne geldi aklıma surda oturduğum yerde :))
Yazın buluşma yapacaz ya ozman fuar yada bestepelerde yapalım piknik olsun ohhh bebişlerde güneşe çıkar bizimle koşar oynarlar.Hemde uzaktan geleceklerede güzel değişklik olur.Yada fazla beklemeden nisan ayı sonlarında bide pikinikili parti yapalım :1rolleyes:

Genclik iste ne hayallerle yasiyor. kaydirigubbakcemile3 Hele bu bulusmayi sag saglim atlatalim sonra ins tekrar bir bulusma yapariz, guzel fikir bence. kaydirigubbakcemile5

Genclik iste ne hayallerle yasiyor. kaydirigubbakcemile3 Hele bu bulusmayi sag saglim atlatalim sonra ins tekrar bir bulusma yapariz, guzel fikir bence. kaydirigubbakcemile5

hayat ayrıntılarda gizlidir :1closedeyes: şimdiden plan yapalımda millet heveslensin ondan dediydim ben sositososito

Madem resim koymaya niyetlenmisin hadi koyda bizi bu gece uykusuz birakma. :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…