21 martta kayseri buluşuyorr

ben en baştan demiştim rezervasyonla gidelim diye masayada K.K yazsınlar 10 kişilik masa olur.. fazla olursa ekleme yaparlar

iyi akşamlar kızlar...ben işyerinden yazıyorum o yüzden sürekli giremiyorum.yoğunum 2 gündür yarında öyle.inşallah geleceğim.öpüyorum :1hug:

Ayy super yaa...
Bulusma heyecani sarmis herkesii:teytey:
Kizlaar resimlerinizi 4 gozle bekliyorum...

ben en baştan demiştim rezervasyonla gidelim diye masayada K.K yazsınlar 10 kişilik masa olur.. fazla olursa ekleme yaparlar

bende katılırım sana bacım çok mantıklı söylediğin ay valla benide heyecan sardı yav

evet :sm_cool:
Ben birazdan arayıp yer ayırttıracam uygunmudur CADIARZU
:teytey: :dance:

heeyyy millet rezervasyon işi tamamdır :sm_cool:
Shakespeare 10 kişilik yer ayırttım KADINLAR KULÜBÜ adına delikafadulden
Adam bana güldü yaaaa kaydirigubbakcemile3

Ay supersin vallaha, hehe adamin gulmesi dogal ben olsam bende gulerdim. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

delikafadulden adam tabı gulerr garıbıne gıtmıstırr..
yaa ben acayıp heyecanlıyım kalbım sıkısıyo saka makadelikafadulden

ne gıyınsem acabaCADIARZU

:roflol::roflol:
Görücüye çıkmıyon kızz doğal ol :mymeka:

Adamlarda bizi bekliyodur bu kadınlar kulübü ne olaki diye şimdiden dalga geçmeye başlamış olmasınlar CADIARZU
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hihoyyytyerimiz ayrılmış teşekkürler dilevinxx bende çok merak ediyorum herkesi güzel vakit geçiricez eminim ondan ..yan masayada erkekler kulubu gelmesinde bizi duyunca:1shok:kaydirigubbakcemile3

Eminim diger calisma arkadaslarina soylemistir.
Kiz bizi feminist bir grup zannetmesin hani erkeklere karsi eylem yapan, kadin haklarini savunan falan haha.
:roflol::roflol:

:roflol: :roflol:
Götürüyolarmış bizi siz hangi örgüttensiniz diye. :roflol::roflol:
YAaa nolcek ben vururum onları merak etmeyin siz kötükedihüso

Bunlar erkek dusmani diye yemegimizi sabote ediyorlarmis. :roflol:

:roflol::roflol: :roflol:
Ya kızlar adam sordu yemek mi yiyeceksiniz diye bende Allah ne verdiyse dedim :roflol:
Ama tabi ciddi bir şekilde de suan için bir kesinlik yok beyfendi siz bize bir masa ayırın orda karar vereceğiz dedim :1closedeyes:
İsteyince çok ciddi olabiliyorum kaydirigubbakcemile3

Afferin kiz gurur duydum seninle. :teytey:

"Suan için bir kesinlik yok beyfendi siz bize bir masa ayırın orda karar vereceğiz, once bir eylemlerimizi konusalim sonra yemege karar veririz": deseydin. kaydirigubbakcemile3

Afferin kiz gurur duydum seninle. :teytey:

"Suan için bir kesinlik yok beyfendi siz bize bir masa ayırın orda karar vereceğiz, once bir eylemlerimizi konusalim sonra yemege karar veririz": deseydin. kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:
Ya topiğimizi kapatmasınlar bizi aykırı bi grup sanıp sırnaşık şey
Biz kendi halinde hanım hanımcık ??
Sadece garson bi bakarmısın derken bağıracak kadar yüksek ses çıkarma kapasitesine sahip bir avuç hatunuz senağlama
Masumuz biz memur beyy :çok üzgünüm:

Benim okadar sesim cikmaz bile bakar misiniz desem yanimdaki sahis bilem duymaz,
artik sen dusun oyle yuksek bir sesle bu isin icinden nasil kurtulacagini. :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…