21 martta kayseri buluşuyorr

bengu38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
750
3
:enbuyukkk:Tarih: Cumartesi 21 mart.
Yer: Kayseripark
Saat: 14:30
mekan:Shakespeare

Son düzenleme:
Bende tam konu açmaya girdim baktım sen açmışsın tesekkürler bengücüm a.s.kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar Kayseri park arka kapıda 21.03.2009 saat 2:30 diye düşündük.
:enbuyukkk::enbuyukkk: kesin katılacak arkadaş bilgi verirse seviniriz.a.s.

Umarım çıkmaz nezihemm bende daha iş yerinden izin almadım kesinlik olsun diye bekledim görülüyorki buluşma olacak
Bende yarın izin alacam haftasonu için bi aksilik çıkmaz umarım :Saruboceq:

arkadaşlar k.parkta nerde oturucaz onada karar verelimde orda yer sorunu olmasın o gün zaten kalabalık oluyo k.park

Secenekler:
Pide Es
Kayseri Mutfağı
Hd İskender
Cevizli Köfteci
Anteb’i
Sultan Ahmet Köftecisi
Shakespeare
Park Izgara
Otantik Kumpir
Köftika

Secenekler:
Pide Es
Kayseri Mutfağı
Hd İskender
Cevizli Köfteci
Anteb’i
Sultan Ahmet Köftecisi
Shakespeare
Park Izgara
Otantik Kumpir
Köftika

shakespara en azında oorda hersey var cay kahve vs..
dıger taraflar tamamen yemek cokacimcoookcokacimcoook

kızlar bende gelirim biaksilik çıkmazsa cumartesi birişim yok çünkü tarih yer kesin dimi ay çok güzel olur valla

nasıl tanıcaz birbirimizi kk mı yazsak yakamıza acabadelikafadulden

Kırmızı karanfil takacaz yada kırmızı giyecez -tatlicadiarzu-
Tabiki saka :))
Şöyle yapabilirz şimci arka kapıda buluşacaz ya orda kapının kenarlarında bekleyen etrafına bakınıp birilerini arayan hatunları görürsek bilelimki onlar kk kızları :enbuyukkk:
ben valla tek başına bekleyen biri olursa yanına sinsice sokulup kk diyecem :lepi:
Eğer bizden biri değilse de kafama canta yiyebilirim klava:
Ama muhtemelen kknin güzel bayanlarını tanımamak imkansız Şeniz

ay valla bencede aynı saatte hepimiz kapıda olursak olurda geç kalırsak filan o zaman birbirimizi bulmamız zor olur bence birimiz baş olsun onun cebini gelen herkes alsın o şekilde buluşalım ne dersiniz

:roflol::roflol::roflol::roflol:

çok güldüm :roflol:kızlar geç kalanlar direk yukarıda oturduğumuz yere çıksın ben erken gelebilirim evim çok yakın telimi isteyen olursada veririmyerimseniben

izin aldııımmm sositososito biraz zahmetli olsa da değdi:))
Arkadaşlar valla buluşma saatinden sonra en fazla 20 dk bekleyip çıkalım yukarıya
Ama bengücüm yukarda zor olur geç kalanların bizi bulması.ben de verebilirim numaramı özelden msj atın :jeyyar:

Divelinxx super! Cok sevindim izin alabilmene,
nezihem ne oldu bu arada ondan ses cikmadi izin alabildi mi.
ee kimse gec kalmasin sorun da yasamayalim degil mi. (Birde bakiyormusuz ben gec kaliyormusum) kaydirigubbakcemile3
Bence de arka kapida bulusalim 15 dk bekleyelim sonra yukari cikariz.

Shakespeare hakkinda herkes hem fikir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…