21 martta kayseri buluşuyorr

Shakespeare benim içinde uygun ama şu kapıda buluşma işi biraz bizi zorlayacak:))))

zhr38 neden zorlasın ki cidden o taraf sakin oluyo buluruz birbirimizi takmayın kafanıza herşey güzel olacak süprizzzzz

merhaba kızlar bu cumartesımıymıs bulusmanız ama katılmaya cok ısterdım önceden tarıh belırlendıgı ıcın mısafırlerım gelecek umarım baska bır bulusmada gorusuruz resımlerınızı bekleyecegım

anaaa bulusma varmıss gelmezmıyım yavvvvvv bende gelıyorum kızlarrr delikafaduldendelikafadulden

gadasını aldıglarım,duydumki buluşuyormuşunuz,
buluşla yerinde bir birinizi nasıl tanıyacağınızı hiç sorun etmeyin.. bir şekilde insan tanıyor,,heyecanlı bakışlı hatunlar kesin kk'hatunlarıdır,,resimlerinizi bekliyoruz,, keyfli güzel sohbetler olsun,Kayseri'ye selamlar..a.s.

anlaşılan sende kayserilisin sengözlerimebaksanabresimlerimizi bekleyin anacıımmma.s.

kızlar bişey dicem shakespeare gidicez iyi hoşta yer ayırtmıcazmı şimdi ctesi ora kalabalık olurrr

kızlar bişey dicem shakespeare gidicez iyi hoşta yer ayırtmıcazmı şimdi ctesi ora kalabalık olurrr

evet biri bu görevi üstlensin ben dün gitmiştim aklımada geldi ama belki yer değişirse sonradan diye vazgeçtim tel.le rezerv yaptırabilirz kalabalık olur c.tesi

Tamam ama gelecek kişi sayısı belli değil ki o tam kesinleşsin yer ayırttırırz orası kolay ben telefon edip onu cuma günü hallederim

Canim sen 10 kisi desen, ve mesela 7 kisi gitsek cok buyuk sorun olur mu?

Sanmam canım büyük sorun olacağını ama bi gözden geçirelim şimdi kesinlesen arkadaşları
Frambuaz gelmiyomuş :çok üzgünüm:

Liste:
1.bengu38
2.zhr38
3.Sensi
4.dilevinxx
5.
dilevinxx'in arkadasi
6.caka
7.rapunzell_82
8.esraaaa86
9.nezihemmm? (henuz kesin bir cevap alamadik kendisinden)
10.

Yani sen yine 10 de en azindan bir eksik olsun, fazla olmasin da degil mi?

Tamam ozman ben yarin arayip 10 kisilik yer ayirttirayim :içelim:
Ayyy cok guzel olacak kaydirigubbakcemile2 delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…