21 martta kayseri buluşuyorr

yaw ilk ben yazacaktım ama ben kayseri38e yazmışmı...nese hakkaten çok güseldi:lepi: amanın içinde vbenim oldugum resimleri vermeyin gadalarını aldıklarımm...

ben pek zevk alamadım cok cıgg dılarrdelikafadulden
ayyyy hepsıde harıka ınsanlarrr ıyıkı gıtmısım bı ara yan cızıcektım ama gıttım ıyıkıde gıtmısımm... kız altınlı gunde yapalımmdelikafadulden

evet kızlarrr bende şimdi geldimm çok güzel bir gündü buluşmamız çok güzel oldu hepinizi çok sevdim.hadi resimleri bekliyoruuuuuuummm

Efeeet bende geldim kizlar. kaydirigubbakcemile2
tatlicik senin parfumun kokuyorum varya. kaydirigubbakcemile3

Bizim gacilar gelmis bilee.hihoyyyt.
Cok sevindim bulusmanizin iyi gectigine..
Resimleri goysaniz garide baksak diyodukşakkıdı

Kızlar iyi geceler misafirlerimiz vardı anca girdim hepinizide çok sevdim bacılar öpüyorum kıskananlar bizi ekenler utansın
Nezihemmm al sana :mymeka:

:çok üzgünüm: ektin biizii

Kızlar iyi geceler misafirlerimiz vardı anca girdim hepinizide çok sevdim bacılar öpüyorum kıskananlar bizi ekenler utansın
Nezihemmm al sana :mymeka:

:çok üzgünüm: ektin biizii

dılevınx resımlerınız gordum..frambuaza yaptıklarının aynısnı bana yaptın demek heee
pekı ole olsun..benneyaptımkibenneyaptımki

bu arada muthıs cıkmısınız arkadslar...hihoyyythihoyyyt

niye öyle yazdınızki çok üzüldüm gelmeyi en çok ben istiyordum senağlamataşındık biz.ev sahibiyle bazı problemler çıktı cuma akşamı bize geldi eşimle anlaşamadılar cumartesi apar topar yan dairemiz boştu oraya çıktık.işe bile gitmedim.:1no2: neyse siz çok güzel çıkmışınız bana küsmeyin olurmu

aa 1 günde nasıl taşındıınız bravo valla:1shok:neyse canım bidakine telafi ederiz artık güle güle otur yeni evindea.s.

ben 1 yıllık evliyim zaten.neyse evimizin süresi doldu bizde aylık ödeyelim dedik önce kabul etti ev sahibi cumada bize geldi yok peşin verin diye eşimle biraz tartışma çıktı.neyse yan daire ve üst katımız boştu araya geçtik hemen olmadı karşımızda efemaş var oaray geçecektik neyse toparladık akrabalar falan zaten karşı daire.ama böyle yapmayın zaten üzgünüm gelemediğim için senağlama ozaman en yakın zamanda yeni evime buyrun olmazmı hem özür olsun yerimseniben ama inanmamış gibi neyse... (

Son düzenleyen: Moderatör:

Canııımmm gel ozman sarılacam Şeniz
Bidahaki buluşmaya gelirsiniz sizde kaydirigubbakcemile5
Şeniz

Canim saglik olsun, sansinizdan yan daire bosmus vallaha.
Birdahaki sefer gelirsin canim uzulme. :1hug:

okudum yazılanları pek bi keyiflendim ama nezihemm hakkında hayırlısı olsun canım..bende dün nişana gittim..ne çalgı var ne çengi oturup öleee birbirmize baktık...nası sıkıldım nası sıkıldım anlatamam...ee kıslar sizler neler yaptınız bakemkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…