Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ne güzel kalp atışını duymuşsunuz bende de aynı şey oldu, kilo ile alakalı bir durum sanırım

Adet olcakmışım ağrıyor belim bacaklarım. Wc gidiyorum ıslaklık hissettikçe bakıyorum normal akıntı. İnsan telaşlanıyo hemen

Bir sorun yoksa sürekli ultrasona girmek doğru değil bence ve bunu kendinize stres yapmayın olacağı varsa dünya birleşse olur , bir sorun yok bence boşuna stres yapmayın

İnşallah ya korkmaya başlamıştım 2 hafta olmadı öğreneli 2 kilo almış olmak kötü daha yolun başındayız zaten 68 kiloyla hamile kaldım çok dikkat etmem gerekiyor
Sanırım ilk başlarda bazı hormonlardan dolayı 1 1.5 kilo kadar alınıyor ödem gibi sonra veriliyor diye biliyorum

Merhaba ben de burada olacaktım kese görünce yazarım diyordum ama nasıp olmadı hcgm az ckktı hafta sonrasında bugun Dr keseyi göremedi 2 gun snra HCG dedi hatta Progestan verdi lekelenmem vardı ama azonce kanama da başladı benm gb olan oldu mu acaba aranzda bu tarz kanama olup devam eden

Şu geceler arkadaşlar sat 17 Mayıs dün gece test yaptım be silik çift çizgi çıktı,ama 3 4 gündür inanılmaz adet sancısı çekiyorum her an oldum diye tuvalete koşuyorum.sabahta çamurumsu bir akıntı geldi galiba regl olacağım ama eminde olamıyorum varmı aynı durumu yaşayan

Eklentiler

• IMG_1918.jpeg
    69 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_1919.jpeg
    49,7 KB · Görüntüleme: 28
Canım benim de bat günü o şekilde kahverengi akıntım oldu devamı gelmeyince test yaptım pozitifi gördüm. Testin bariz pozitif

gebelik netleştikten hatta kalp duyulduktan sonra kanama diyebileceğim ciddi bir lekelenme yaşadım, bir sorun çıkmadı çok şükür, en iyisi bir doktora gitmen, kanama ve lekelenme olup da sorun olmayan çok oldu burada, doktor daha çok içini rahatlatır ve kontrolünü yapmış olursun en önemlisi.

Selam kizlar, ben kesenin gorunmesi icin karindan ultrason randevusu aldim. Randevu gunum 6+1 e denk geliyor. Kadin 7 hafta ve sonrasini onermisti, gorunmeyebilir dedi. Erken mi sizce de?

Selam kizlar, ben kesenin gorunmesi icin karindan ultrason randevusu aldim. Randevu gunum 6+1 e denk geliyor. Kadin 7 hafta ve sonrasini onermisti, gorunmeyebilir dedi. Erken mi sizce de?
karın için erken evet, alttan ultrason ile ama net görünür. Yurt dışında bu arada 12 haftaya kadar vajinal ultrason yapılıyor zaten, daha net bebeğin sağlığını anlamak için.

Canım benim de bat günü o şekilde kahverengi akıntım oldu devamı gelmeyince test yaptım pozitifi gördüm. Testin bariz pozitif
Ay inşallah sabah sabah mutlu oldum okuyunca

Ben de şuan doktordayım 6. Haftamdayım çok zor gördü keseyi üstten. Alttan muayene olsam kı diye düşünüyorum çünkü çok stresliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…