Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hanımlar buarada bir grup daha nisan anneleri diye nasıl olacak acaba oradanmı buradan mı devame dilecek bir kere daha yazmıştım da ben 🤷🏼‍♀️

Kızlar günaydın ben regl olmadım ya dün idrar testi yaptım sanki cok cok ince çizgi gördüm ama testi kendi çizgiside olabilr
Yumurtlamadan sonra 17. Gün bu gün

Kızlar burda çizgi varmı yoksa ben görmek istediğim içinmi görüyorum

Eklentiler

• 1000084327.jpg
    1000084327.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 77
Ben de dün 71 ile öğrendim
Sat 5 Temmuz bat 31 Temmuz idi
Bdt 12 Nisan 2025

kızımda son adet 20 Haziran idi suyum gelerek 18 martta doğum olmuştu sezaryen oldu çatı darlığı sebebi ile

Oğlumda da sat 6 temmuzdu 27 martta sezaryen oldu

Bunda da mart sonu olur derdim ama sezaryen olacaksa 29-30-31 Mart bayrammış herhalde nisan başına kalır

Gunaydin kizlarr💕💕🙏🏻 dort gun kaldi test yapmama insallah burada olurum sonrasinda kalici olarak ben de ama icimden bi ses var diyor🙏🏻 akintilar sarimsi beyazimsi devam ve agrilarim var kasikta ara ara gelip giden.
Benimde 9 gün kaldı inş hamileyizdir cnm . Benimde oçinde his var hamileyim diye🌸😊

Ben de dün 71 ile öğrendim
Sat 5 Temmuz bat 31 Temmuz idi
Bdt 12 Nisan 2025

kızımda son adet 20 Haziran idi suyum gelerek 18 martta doğum olmuştu sezaryen oldu çatı darlığı sebebi ile

Oğlumda da sat 6 temmuzdu 27 martta sezaryen oldu

Bunda da mart sonu olur derdim ama sezaryen olacaksa 29-30-31 Mart bayrammış herhalde nisan başına kalır
Hayırlı oslun 💐🤗

kızlar merhaba
ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım
19 temmuz da transferim oldu pazartesi günü kan değerim ile öğrendim acaba ne zaman kese görmeye gitmeylim doktora

kızlar merhaba
ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım
19 temmuz da transferim oldu pazartesi günü kan değerim ile öğrendim acaba ne zaman kese görmeye gitmeylim doktora
Genelde yumurtlama ya da transferden 20 gün sonra kese ondan bir hafta kadar sonra da kalp atışına çağırıyorlar değerlere göre ikisi aynı anda da olabiliyor doktorunuzla görüşün ama en iyi ihtimalle bir hafta daha beklerseniz rahatlamış dönersiniz görüşmeden

Genelde yumurtlama ya da transferden 20 gün sonra kese ondan bir hafta kadar sonra da kalp atışına çağırıyorlar değerlere göre ikisi aynı anda da olabiliyor doktorunuzla görüşün ama en iyi ihtimalle bir hafta daha beklerseniz rahatlamış dönersiniz görüşmeden
canım teşekkür ederim tedavi gördüğüm hastanede 10 gün sonra kese görmeye gidebilirsin dedi :)

X