Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Geçen adet tarihim 20 ağustostu gecikmenin dördüncü günü beta 171.7 çıktı gecikmenin altıncı günü şimdi 48 saat sonra verdim 271.5 çıktı artış çok mu az pcosum var endişe ediyorum
İlla 2 kat artacak diye bir şey yok %60 artış yeterli. Benim de ilk başta %60 arttı. Sonradan toparladı. Doktorum normal yeterli demişti.

Selamlar 11 ve 6 yaslarinda iki kizdan sonra ben de 20 agustos SAT ile araniza katildim. Sali gunu kan verdim, 6572 cikti yani aslinda tam 4+6 bitmisken... Hayirlisi olsun herkes için.

Doktorum bugün folik asit olarak irozinc kapsül verdi sizce nasıl kullanan var mı? Bide ekstra olarak d vitamini kullanmam gerekir mi sizler hangi takviyeleri kullanıyorsunuz

Canim hesapladim %60 artmis. Aslinda %60 ve ustu artislara normal diyorlar 48 saat sonra ayni saatte ayni yerde yeniden var bakalim insallah her sey yolundadir
Teşekkür ederim doktor bugün çağırdı gideceğim inşallah güze şeyler söyler

Kizlar benim belirtilerim biraz azaldi korkuyorum ya. Gogus hassasiyetim azaldi, mide bulantim yok. Sadece yorgunum boyle arada basim donuyor gibi oluyor. Onun disinda koku alma rahatsiz olma gitti vs. 6. Haftadayim. Bebise bir sey olmus mudur boyle bir sey yasayan var mi?

Hayırlı uğurlu olsun insallah rabbim sağlıkla kucagınıza almayı da nasip etsin. Kaç haftalık hamilesiniz birde sadece kese mi göründü bebek te göründü mü acaba

Hayırlı uğurlu olsun insallah rabbim sağlıkla kucagınıza almayı da nasip etsin. Kaç haftalık hamilesiniz birde sadece kese mi göründü bebek te göründü mü acaba
Bana mı yazdınız acaba ? Çok teşekkür ederim bugün 5+0 idi ilk muayenemdi. Kese oluşmuş içinde de biseyler oluşmaya başlamış dedi doktorum. Kalp atışı için de haftaya gel bakalım dedi

Merhaba bende sat 10 Ağustos olmasına rağmen keseyi 2 gün önce gördüm ve kesem 4+2 ile uyumlu. Böyle olupta sonra düzelen var mı. Adete göre 6+6 yım

Kızlar artık müsait olan bir arkadaşımız grubu alsa da tablo oluşturmaya başlasak nasıl olur

Canım endişelenme bende de hiç bisey yok vücut normale döndü bence şu an 1,2 haftaya mide bulantılarımız başlar diye düşünüyorum

Kızlar geçen hafta perşembe 224 çıktı betam bu hafta perşembe gel keseyim görelim dedi bu sefer 0.6 lık oksapar koraspirin progestan ve folik asit kullanıyorum. Umarım bu kez herşey yolunda gider
Merhaba. Sizinle ayni durumda gibiyim. Allah saglikla yavrunuzu kucaginiza nasip etsin inşallah Ne durumdasiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…