Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canim bence ayaklarini yukarda tutarak yat. Bir de arkadasin dedigi gibi tuzu azaltmaya bak. Zaten cok cis yapiyoruz ya bir iki gune gider bile:))

Benimde burnum yağlı
Çenemde sivilcelenme var
Ama yanaklarım kuru bu beni rahatsız ediyor
Hamilelikle artık her şeyi de yüzüme suremiyorum
Gunes kremi hamilelikte daha çok mineral bazlı tavsiye ediliyor diye biliyorum
Benim de tam zamanında bitmişti
Yenisini alicam ama daha alamadım
Yaz kış kullanıyordum zaten lekelenme için

Ay aynı benimde bir de sivilcelenme başladı yanaklarımda tonik falanda yapamıyoruz tabi zaten sorunlu bir cildim vardı zor kontrol altına alıyordum şimdi hormonlarla azıttı iyice valla

Memitolar 10 numara 5 yildiz ona soylencek soz yok

Evet bende yaz kış her sabah makyaj altina suruyorum ama değiştirmedim hangi markalar guvenilir acaba

Başlarda benimde ayaklarımda olmuştu canım suyu mu az içiyorsun acaba ?
Tuzu azalt ve bol bol su içip 15 20 dakikalık kısa yürüyüşler yap kendini çok yormadan canım.
Suyu bol içiyorum ama arada turşuyu kaçırdığım zamanlar oluyor. Çok teşekkür ederim vakit buldukça yapacağım inşallah, işten vakit kalmıyor

Hanımlar benimde cildim özellikle elmacık kemikleri kısmım çok kurudu
Hamilelerin güvenle kullanabileceği ne önerirsiniz?
Aynı zamanda solante düşünüyorum güneş kremi icinde ,sizce iyi midir ?
Benimde tam tersi ciddi bir cilt bozuklugu olsu baya sivilcelenmem var la roshe serisini kullaniyordum zsten cilt bpzuklugm vardi ama smdi kullanamiyorumda sadece gunes kremine devam ediyorum iyimi kotumu emin olmayarak tabi

Arkadaşlar turşu yemeyin yani asla dışarda satılanları yemeyin kendiniz yapın çok zararlı tansiyon ödem yapıyor sıkıntılı yani bide sofra tuzu kullanmayın yani işlenmiş kullanmayın asla çok zararlı kaya tuzu alın evde kendiniz inceltin ya da öğütülmüşte satılıyor Migros’ta falan tuzdan uzaklaşın sağlıklı tuzlar tüketin yani çok önemli bu

Suyu bol içiyorum ama arada turşuyu kaçırdığım zamanlar oluyor. Çok teşekkür ederim vakit buldukça yapacağım inşallah, işten vakit kalmıyor
Çalışırken hamilelik çok zor gerçekten bende eve gittiğim gibi ayaklarımı uzatıp yatmak istiyorum ama tabi evin işleri de bizi bekliyor
Bende çok turşuya düşkün oldum annem demişti bana her yerin davul gibi şişer bak birde oturarak çalışıyorsun çok yeme diye

Hem bizim için hem bebişler için herşeye dikkat etmek lazım dışarda salata meyve falan yemeyin doktor bana bunu belirterek söyledi ben restoranda falan yemiyorum artık bıraktım ama işyerinde yiyordum onu da bıraktım

O kadar turşu dedin ki valla canımız çekecek birazdan

Evet gerçekten öyle vakit hiç yetmiyor. ( Ne yorgunluğumu atabiliyorum ne de işlerimi tam yapabiliyorum. Seni çok iyi anlıyorum. 2 - 3 gündür yemiyorum ama canımın çektiği çok oluyor. Biraz halim kalsa hareket edeceğim ama hiç halim olmuyor.

Evet bende yaz kış her sabah makyaj altina suruyorum ama değiştirmedim hangi markalar guvenilir acaba
Solante hamilelerin kullanabileceği varmış, bi o içime sindi ama tavsiye arıyorum bende
Benimde tam tersi ciddi bir cilt bozuklugu olsu baya sivilcelenmem var la roshe serisini kullaniyordum zsten cilt bpzuklugm vardi ama smdi kullanamiyorumda sadece gunes kremine devam ediyorum iyimi kotumu emin olmayarak tabi
Bende de çene bölgem ve bıyık bölgesi sivilcelendi
Özellikle 2.adet zamanım gelince yine oldu
Beni normalde la roche çok kurutuyo cildim yağlı olmasına rağmen
Vichy kullanıyordum bende ama hamilelikle ara verdim ,devam etsem mi bilemedim

Eşimde olmasa valla evde zor yaşanır bizim geçen hafta da annem gelmişti hastalanınca oda dip köşe temizlik yaptı ama bu hafta ne yapacağım hiç bilmiyorum (

Eşimde olmasa valla evde zor yaşanır bizim geçen hafta da annem gelmişti hastalanınca oda dip köşe temizlik yaptı ama bu hafta ne yapacağım hiç bilmiyorum (
Çok zorlama kendini, ben de çok fazla yapamıyorum hafta içi. Hafta sonu derinlemesine yapmaya çalışıyorum o da çok yoruyor. İlk aylar geçince rahatlar mıyız acaba?

Çok zorlama kendini, ben de çok fazla yapamıyorum hafta içi. Hafta sonu derinlemesine yapmaya çalışıyorum o da çok yoruyor. İlk aylar geçince rahatlar mıyız acaba?
Duramıyorum ki canım ben biraz takıntılıyım o yüzden eşimde çok kızıyor bana ama evi o halde görünce bile midem bulanıyor
Sonra göbüşümüz büyüyecek o zorlayacak bizi ama 3-6 ay arası en rahat dönemmiş öyle söylüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…