Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kesinlikle problem kayınvalide ve elin burnunda😅😅 birkaç günlüğüne birlikte tatil yapıyoruz dün buzdolabını açtıkça içim kalktı birşey kokuyor diyorum hiçbiri de evet kokuyor demedi. Sonra dolapta yarım kuru soğan buldum sağolsun kaynanacığım poşete koyup ağzını bağlamadan koymayı tercih etmiş 🙄 sonra hamile de hassas bilmem ne yemin ederim şiştim kızlar iki günde ya 😅
Hiçbişey koymasalar o buzdolabı genede kokacak tatlım😂
Ekstra dikkat etmek gerekiyor birde ruhsal olarakda iyi değiiliz 😬

Hiçbişey koymasalar o buzdolabı genede kokacak tatlım😂
Ekstra dikkat etmek gerekiyor birde ruhsal olarakda iyi değiiliz 😬
Hem de hiç iyi değilim kendimi tanıyamıyorum. Doktorum demişti eşime çok sinirliyken birden ağlayabilir diye😅 içimizdeki küçücük canlı hepimizi ne hale getirdi ya🥹 biri yazmıştı burada doğsunlar sağlıkla totolarını ısıralım diye çok doğru 🥰

Bende de koku hassasiyeti var buzdolabı iğrenç kokuyor bana da :KK70: Sadece yoğurt, hıyar, nektari vs hafif şeyler yemek istiyorum, yumurta, et falan yiyemiyorum mide bulandırıcı geliyorlar. Çok yavaş geçiyor bu hamilelik keşke büyüse bebek bir an önce de doğursam :KK70:
Ben bir gün sağ kasığımda bir gün sol kasığımda vs ufak ufak ağrılar hissediyorum 10 dk falan hafifçe zonklar gibi oluyor. Sizde de var mı bu tip durumlar?

Bende de koku hassasiyeti var buzdolabı iğrenç kokuyor bana da :KK70: Sadece yoğurt, hıyar, nektari vs hafif şeyler yemek istiyorum, yumurta, et falan yiyemiyorum mide bulandırıcı geliyorlar. Çok yavaş geçiyor bu hamilelik keşke büyüse bebek bir an önce de doğursam :KK70:
Ben bir gün sağ kasığımda bir gün sol kasığımda vs ufak ufak ağrılar hissediyorum 10 dk falan hafifçe zonklar gibi oluyor. Sizde de var mı bu tip durumlar?
bugun bende de oldu sol tarafta buyuyorlar mi acaba noluyo :KK70:

Canım bugun benım kontrolum vardı prılam verdı doktor .doktorunla konus,bıde dedıkı bulantı cok ta kötü bişey değil bebegın gelıstıgını gösteriyor iyi oldugunu gösteriyor dedi.sabretcez artık az once nasıl olduysa canım domates corbası cektı öyle bi iştahla yedımkı hayretler ıcınde kaldım bakalım mıdem kac dakıka sonra bulanıcak😂😂böyle çorba falan yap kendıne nanelı arıyorum yogurt corbası domates corbası gıbı,börek ye evde yapılmıs,pilav ye salatayla bunlar yerken bulandırmıyo bızzat denedım hepsını
Bunları bilmek iyi oldu sağol canım
Canım çekiyor zaten de mide bulantım buna engel oluyor doktora gideceğim zaman mide bulantısımin fazla olduğunu soylicem bı ilaç verir belki

Hiç bı şey yiyemiyorum desem 🤦🏻‍♀️
Gün geçtikçe mide bulantılarım daha çok artıyor Bu sabah çok kötüydüm yani hep böyle devam edecek mi çok zor çünkü koku hassasiyetim aşırı fazlalaştı yeme isteğim oluyor ama mide bulantısından dolayı yemiyorum
arada geçiyor benim iki gündür yok gibi bilemedim . ilaç takviyesi alabilirsin belkii
Bende henüz yok. Ben @mayaada için söylemiştim 🥰
ay benim de geçti şükür bugün olmadı çok. öğlen yemeğimi baya iyi yemişim hatta canım çikolata çekti :KK36:

Hem de hiç iyi değilim kendimi tanıyamıyorum. Doktorum demişti eşime çok sinirliyken birden ağlayabilir diye😅 içimizdeki küçücük canlı hepimizi ne hale getirdi ya🥹 biri yazmıştı burada doğsunlar sağlıkla totolarını ısıralım diye çok doğru 🥰
ay bana geçen pazar bi ağlama krizi geldi. Eşim diyo noldu niye ağlıyorsun ne biliyim diiyorumm :KK48:diyorum hamilelikten yani yok canım ne alakası var diyo bana :KK48:

evet arada oluyor :)

ay bana geçen pazar bi ağlama krizi geldi. Eşim diyo noldu niye ağlıyorsun ne biliyim diiyorumm :KK48:diyorum hamilelikten yani yok canım ne alakası var diyo bana :KK48:
İnanmıyorlar ki ben de öyleyim kullanıyorum sanıyorlar ama ben bile inanamıyorum alışamadım çok sakin bir insanımdır aslında 😁

problem eşin ve kaynananın burnundadır ev kesinlikle kokuyordur 🤓
kimsenin almadığı kokuları sen alırsın hatta sen oturma odasında otururken mutfakta kim ne yiyor buzdolabını açtılar mı açmadılar mı ellerini hangi marka sabunla yıkamışlar herşey kokar
Sakin ol üç dört aya kadar geçiyor çok kötü olursan bir süre başka eve geçmeni tavsiye ederim
Zira ev bana koktuğu için eşimde koltuğu için onları iki aylığına terk etmek zorunda kaldım
Evet gerçekten koku hassasiyetim fazlalaştı Zaten birkaç gündür evimde değildim babamlardaydım orada kalıyordum ama o zaman kokudan rahatsız olmuyordum muhtemelen evim hani kapı pencere kapalı olduğu için havalarda sıcak olduğu için evin biraz havasız kalmıştı dün evime geldim kaynanama falan eşime söylüyorum hayır diyorlar muhtemelen o koku yani çünkü hamile kalmadan önce temizlik yapmıştım çöpe falan da bayağı dikkat ederim Zaten hamile kaldığımdan beri de tahammül edemiyorum direkt çöpleri atıyorum umarım bu sorun da bir an önce hallolur

İnanmıyorlar ki ben de öyleyim kullanıyorum sanıyorlar ama ben bile inanamıyorum alışamadım çok sakin bir insanımdır aslında 😁
bi de diyordu sen daha şimdiden böyleyse hahah ama şu an doktora falan da gidince sürekli dibimde evde bişeyler yapmaya çalışıyor habire :)

X