Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

iyi olduğunu gördüysen sorun yok bence, ben de geçen aylar ikili için devlete gitmiştim orda da çıktı cihazı yoktuu alamamıştım bilsem video çekerdim :)

Canım bende 17+5 im ve 53 kiloyla hamile kaldım çok hissetmek istiyorum artık ama daha hiç hissetmedim ama eminim iyilerdir içini ferah tut yakında hissedicez az kaldı
Ay rahatladım canım çok teşekkür ederim ya. İnsan hissetmeyince de merak ediyor iyi mi nasıl diye inşallah cuma günü bir gelse görsem bir nebze rahatlayacağım

iyi olduğunu gördüysen sorun yok bence, ben de geçen aylar ikili için devlete gitmiştim orda da çıktı cihazı yoktuu alamamıştım bilsem video çekerdim :)
Normalde mutlaka verirdi doktor bende ona güvenerek telefonsuz girmiştim içeri
Sağlık olsun dediğin gibi, iyi olduğunu bilmek bana yeter bir süre

Normalde mutlaka verirdi doktor bende ona güvenerek telefonsuz girmiştim içeri
Sağlık olsun dediğin gibi, iyi olduğunu bilmek bana yeter bir süre
ben kalp atışını bile sadece 1 kere 1 saniye falan dinlemiştim :) yeter ki zarar gelmesin duymıyım modundayım

Ay rahatladım canım çok teşekkür ederim ya. İnsan hissetmeyince de merak ediyor iyi mi nasıl diye inşallah cuma günü bir gelse görsem bir nebze rahatlayacağım
Ben dayanamayıp her hafta gidiyorum bugün yine gidicem hem rapor alıcam hemde bebişi görürüm o bahaneyle en fazla 13 gün görmeden durabildim hissetmeye başladıktan sonra öyle yapmam ama beklerim muayene süremi hamilelikten önce hiç böyle değildim eşim bile bana sana noldu bu kadar sabırsız değildin falan diyor ilk çocuk diye heralde canım

Gyno ferro diye bi hap kullanıyorum b12 folik asit demir var acayip iştah açıyor 3 gün içmedim rahatladım ama mecbur gene başladım (iştahıma günah keçisi bulmuşumdur )

20. Hafta ve sonrasında başlıyormuş hareketler ben erken hissettim kağan Kocatepe nin videosu var bununla ilgili izlemenizi tavsiye ederim mük bir doktor

Kızlar şimdi geldim sağlık ocağından. Tetanoz difteri aşısını oldum. Kan ve idrar tahlili aldılar. Bebişin de kalp sesini dinlettiler. İyi oldu özlemiştim, dr randevuma 15 gün vardı. 2. Aşı için kasım ayına gün verdi. Ayrıca rurin kan vs kontrol için de aralığa gün verdi.

Benim 13 çıkmıştı hiç güneş görmemişim herhalde djdjhdsksklsşz coledan d3 damla kullanıyorum ben de
İzmir de d vitaminsiz olmak benim suçum olamaz kesinlikle beyaz tenliler daha az tutuyormuş bu vitamini öyle okumuştum. Ofiste çalışıyorum bi de akşama kadar bilgisayar başı. Hiç şöyle 60 70 olduğunu görmedim ya

yaaa ne güzeel, sağlık ocağında ultrason mu vaaarrr
aynen ya hep ilaçla yükseltiyoruum

Günaydin kizlarr ben baya yogun bi güne uyandim. önce büyük kizimi okula biraktik kücük kizimla, sonra kahvalti, sonra kücük kizimi göz doktoruna götürdüm, ordan eve babasina biraktim. tam yola ciktim tekrar kadin doktoru randevum icin, yolda bebeğimi hissettim show yaptii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…