2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Kızlar klomen kullandığımı bittiğinden beri kasık bölgemde sancı oluyor Sizde de oldu mu? Acaba hamile olabilir miyim dedim kan testi 1.20 çıktı. Geç yumurtlama yaşadım bu ay o yüzden geç döllenme mi oldu diyorum offf umut etmek gerçekten çok kötü

Selam canım benimde aynı durumdayım klomen kullandım adetin 12.gunu yani 22 martta 18 mm yumurta oluşmuştu hemen hemen o günden beri kasık ağrılarım var bide afedersin ona ek olarak gaz da baya var bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı aceba erken mi yaptım ya

İşte bilmiyorum ki benim yumurtlamam daha geç ama kan testi bile verdim ama pek umudum yok olsa çıkardı kendim için diyorum yani beklemek lazım regli felan komple geçsin yoksa takıntılı oluyor insan

Yumurtlamam 20sinde olacağına 23/24 oldu normalde bat 3 nisan ama atacak tabi 6/7 nisan gibi olacak mecbur ama olsa biraz da olsa yüksek çıkardı beta hcg 7/8 gibi bişey en azından

Yumurtlamam 20sinde olacağına 23/24 oldu normalde bat 3 nisan ama atacak tabi 6/7 nisan gibi olacak mecbur ama olsa biraz da olsa yüksek çıkardı beta hcg 7/8 gibi bişey en azından
Hayırlı olsun canım ümidini diri tut en hayırlı zamanda müjdeni alırsın inşallah

Hepimiz için hayırlısı olsun sen kan vermeyi düşünüyor musun ? Regli geçince vermek daha mantıklı sanki

Amin amin canım teşekkür ederim düşündüğün için bu ay hamile kalamazsam bidaki ay günde 2 tane iç-içem insAllah farklı doktora gidip

Amin amin bitanem Rabbim ol dedi mi herşey olur bizimki işin takibi tedbiri taktir Allahtan Rabbim yüzlerimizi güldürsün en kısa zamanda

Ben her ihtimale karşı ovulasyon testi yapmaya başladım bugün fotoğrafını koyayim sizce koyulasir mi,normalde baya silik çıkardı
Canimm koyulaşır tabi ki hemde 1.2 en fazla 3 güne pik yapar bu test bak gördün mü bide gelişmemiş diyordunsadece bu ay geç yumurtlama olucak hepsi bu harika sen takip et canım ve gün aşırı ilişkiye başla

incir kürünü çok duydum ama denemedim canım bu ay deneyeyim bi inşallah canımm allah gönlümüze göre versin inşallah
Amin amin canım neyde hikmet olacağını bilemeyiz canım herşeyi deneyelim altarnatif tıp sonuçta bu bitkisel kürler çok hamile kalanlar var soğan suyuyla incir kürüyle kime vesile olacağını bilmeyiz artı içimizde kalmaz bunu da denemedik demeyiz ama adetliyken başlanıyor canım aklında olsun sen birinci günü başka ve 21 gün devam et incir kürüne

Benimde eşimin 85 milyon çıktı şükür sıkıntı yokmuş
Şükür canım ben yine de eşim işin bu ay çakşır suyu ıçiriyorum sayısını iyice arttırılmış güçlendirirmis ben kendimde içiyorum benimde 1.2 güne kadar yumurtam çatlaması lazım doktora gitmedim bu ay kendim biliyorum ya çatlayıp catlamadigini hepimiz için hayırlısı neyse o olsun Rabbim en kısa zamanda yüzlerimizi güldürsün

Canım o ağrılar ilaçtan dolayı burda hepimizi yaşadık o ağrıları sancıları ben ilişkide bike ağladım afedersin ama hepsi ilaçtan etkiliymis kimisi hic hissetmiyor bile kimisine de böyle yan etki yapıyor yumurtan tam ne zaman çatladı o günden itibaren say ve 10.günle 14.gün arası varsa mutlaka çıkar

Evet ya bende gitmicem canım 4-5 kilo verdim bu ay bu şekilde denicem nasio bakalım olmazsa önümüzdeki ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum

Evet canım benimde olmuştu hatta bir gün belimden bıçaklar saplanıyor gibi agrım olmuştu ama ben klomenden sonuc alamadım malesef inşallah sen alırsın

Canım 24 olarak hesaplasak bugün çatlayali 10.gün olmuş bekle bakalım 3.4 gün daha ama dediğin gibi biraz yüksek çıkmalıydı en azından 5.6 eğer varsa muhtemelen hamile değilsen 6.7 nisan gibi adetin gelir ama bidaha böyle kan verme canım üzülürsün yoksa vakit geçmez hem o yüzden adet geçmeden ne test yaP ne kan var daha çok stres olursun ben oğlumda çatlamanın 10.günü evde test yaptım çok silik çizgiydi onda bile acele etmedim günün geçsin diye bekledim ve adetim 1 gün geçti ve çatlamanın 15.günü kan testi verdim 2000 binlerdeydi 4 haftalık gebesin demişti doktor erken yumurtlamıştım o zaman döngüm kısaydı 25günde bir oLuyordum şimdi şu son 3.4 aydır 27.28 günde bir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…