2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Canım doktorum banada 36 saat ve sonraki gün ilişki sonrada gün aşırı ilişki demişti eşinde sperm sorunu yoksa bence bir problem olacagını zannetmiyorum

Canım seni çok iyi anlıyorum bende o durumdayım ama Allahtan ümit kesilmez vardır Rabbimin bir bildiği hepinizin çifter ikizleri olsun bir oğlan bir kız çok mutlu yuvanız olsun evlatlarınizla inan bak bu sitede okudum dedim ya daha önce doktor bu ay umutlanma yumurtan gelişmemiş olmaz demiş biri 13mum biri 14 mm ama ikizi olmuş arkadaşın biri oğlan biri kız Rabbim vermek istedi mi her şekilde verir isterse hiç yumurtamız olMasın sorun olsun bekle bakalım bu ayda böyle geçsin napalim bak bende rahim filmi cektircekgim ay boşa gidicek korunacagim yumurtlamadan sonra çekecekleri için olsun dedim salladım takmıyorum

Aynen canım benimde öyle inan eşim test verdi mükemmel çıktı sonuçları bu pko beni de delirticek şuan olmamasındaki sebep sadece ben görünüyorum
Çok şükür canım arkadaş tam 1 yılı dolunca hamile kaldı oda pcoluydu ve 1 yıl boyunca klomen femera kullanmış

Hadi hayırlısı olsun canım Rabbim kucaklarımizi boş bırakmasın birsuru tedaviler varmış bak yeni yeni duyuyorum bunları

Amin amin canım

Canım içinden ne geliyorsa öyle yap çünkü nasıl tutacağı belli olmaz öncekinde gün aşırı tutmamış i zaman siMdi her gece dene bence içinde kalmaz en azından böyle denemedim demezsin bir ebenin günlüğünde ovu testi satıyor kadın mesela pik günü ve arkasındaki 3 günü üst üste her gece değerlendirin diyor toplam 4 gece yani ve o şekilde çok hamile kalan olmuş bende bu ay öyle değerlendirecem bakalım yumurtam çatlarsa ben bu ay kontrole gitmeyecem günde 1 tane klomen icTim doktorun haberi yok ben yumurtamın oluştuğunu çatlarken anlıyorum canım her ay ortalama döngümün 13.14.15 gününde şiddetli kaşık ağrım olur akıntım çok olur o zaman çatlamış olur benim

Canım doktorum banada 36 saat ve sonraki gün ilişki sonrada gün aşırı ilişki demişti eşinde sperm sorunu yoksa bence bir problem olacagını zannetmiyorum
Eşim sperm testi yaptırdı iyi çıktı çok şükür bu sefer de böyle deneyelim bakalım hayırlısı olsun inşallah teşekkür ederim canım

Yaa inan ben bu bir gebenin günlüğünü diyecektim zaten o kadını biliyorum ve takip ediyorum o da böyle diyor dediğin gibi en azindan denemedim demeyelimcanım aman dikkat et doktordan habersiz klomen tarzı ilaçları pek kullanmamaua çalış tehlikeli sonuçlar dogurmasim sonra Allah göstermesin kist vs. Olabilir çok dikkat et kuzum

Aynen canım haklisin bende zateb gün de 1 tane içtim ya kadın rahim filmi çekilecen diye vermedi ilaç onuda sıra te 2 ay sonra bende boşa gecmesin diye geçen aydan kalan içtim geçen ayda günde 1 tane içtim ondan kaldı benimde işte ama geçen ayı değerlendiremedik eşim çok yorgundu vs. Öyle işte canım ben 3 ay kadar kullandım ovu pik günü ve ertesi siliklesen günü değerlendirdim bıraktım hep o yüzdende belki nasip olmadi esim yoğun çalışıyor çatladiktan sonrası hiç değerlendiremedik bakalım bu ay inşallah sorunsuz değerlendiririz ne olucak bakalım

Eşim sperm testi yaptırdı iyi çıktı çok şükür bu sefer de böyle deneyelim bakalım hayırlısı olsun inşallah teşekkür ederim canım
Sonuç kaç milyon çıktı canım biz bir kere yaptırdık 25milyon çıktı bidaha yaptırdık 70 milyon çıkmıştı

İnşallah sonucu güzel olur canım değerlendir tabi boş geçirmemeye çalış canım ovulasyon günlerini ben daha önce klomeni takip ettirmeden kullanıp çok ciddi hastanelik olavak bir şekilde ağrıyla adet olduğum için o yüzden dedim dikkat et kendi kendine hormon ilaçları bunlar ben yaşadım sen yaşama diye söylüyorum çok zordu çünkü aklıma geldikçe bile içim çekiliyor rabbim yaşatmasın kimseye ,

Allah razi olsun senin de gönlündeki dualari bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine kkabul etsin Rabbim verdiğin moral için teşekkür ederim canım doğru tabiki Allah ol derse yumurta büyümemiş oymuş buymuş önemli değil bakalim o en iyisini bilir hepimiz sevinelim

Aynen canım benimde öyle inan eşim test verdi mükemmel çıktı sonuçları bu pko beni de delirticek şuan olmamasındaki sebep sadece ben görünüyorum
Bazen insan çıkış yolu bulamiyor çok iyi anliyorum önceki günler ben de öyleydim tüp bebek fikrini sundum eşime hatta ümidini kesme önceki gebeligini nasil tamamen sürpriz öğrendik yine öyle olacak diyor ama gönül işte.. bu mübarek günlerde rabbim dualarimizi kabul etsin rahmimize vücudumuza kalıcı güzel şifalar versin işlemesi gereken düzende sağlıkla kolaylikla işlesin düzenimiz sağlığımız amin

Ben her ihtimale karşı ovulasyon testi yapmaya başladım bugün fotoğrafını koyayim sizce koyulasir mi,normalde baya silik çıkardı

Eklentiler

• IMG_20240401_153858.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 16
incir kürünü çok duydum ama denemedim canım bu ay deneyeyim bi inşallah canımm allah gönlümüze göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…