2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Ben ilk gebeliğinde regli den bir gün önce 32 gibi bir oranla öğrenmiştim. O zaman gecikme felan da beklemedim yine :) bende testin hatalı olabileceğini düşünüyorum dün en azından kanda en azından 5/10 bişey çıkardı. yarın dişçiye gideceğim ya ondan yapayım dedim
İlk kanda adet gecikmesinden 1 hafta sonra idrarda çıkar gebelik varsa adetin ilk gecikme günü 5-50 arası çıkar diye biliyorum

Sabah ilk idrarla tekrar bir test daha yap canım eger koyulaşma olursa kan ver mutlaka riske atma

Progestoren yumurtanın çatlayıp çatlamadıgını mı gösteriyor acaba
Evet sağlıklı çatlayıp catlamadigini gösteriyor benim değerim baya düşük çıktı yani sağlıklı degildi hatta doktorum yumurtlama olmamış dedi bana o yüzden klomen başlattı sgaoikli yumurtlama olsun diye

21. Günü bende bir kan vereyim o zaman belki benimde öyle olabilir

Senin sorunun ne canım tedavi görüyor musun pcos var mı ?
Evet pkos var düzenli adet görürüm eşimde problem yok klomen ovitrelle kullandım geçen ay sonuç alamadım ekimde bir kimyasalım oldu sonrada bebek olmadı biraz telaş yapmaya başladım artık bi rahim filmi kaldı

Nekadarlik evlisin canım bende de pcos var adetlerim düzensiz oluyor benim ya çok şükür öyle fazla kilom yok hormon değerlerim de iyi sadece yumurtlama da sıkıntı var sağlıklı yumurtlama olmuyor çok şükür eşimde bir sorun yok test yaptırdık rahim filmini de geçen ay çekildim bir sıkıntı çıkmadı yine seninki kimyasal bile olsa gebelik oluşmuş bende hiç olmadı bir senedir korunmuyoruz

4 yıldır canım 1 yıldır deniyoruz ama olmuyor arkadaşlarımızın herkesin bebeği oldu insan ister istemez üzülüyor aynıyız seninle bende önümüzdeki ay bi rahim filmi çektireyim bide bu ay progestorona baktırayım belki benimde öyledir pikassos omega 3 d vitamini kullanıyorum düzenli evet doktorum bir kimyasal gebeligin olmuş diye rahim filmi çekmek istemedi ama ben çekilmek istiyorum yani kimyasal da olsa belki tıkanıklık yada farklı bir durum olabilir diye düşünüyom sağlıksız bir gebelik oluştu sonuçta

Rahim filmi bence de iyi olur kuzum progesterona da baktır iyi olur sağlıklı yumurtlama oluyor mu olmuyor mu öğrenir ona göre hareket edersiniz
Benim evlenelim 1 sene oldu evlendigimizden beri ben hiç korunma taraftarı olmadım çünkü zaten pcos var zor olacağını biliyordum tam da tahmin ettiğim gibi oldu benden sonra evlenenler bile hamile kaldı kimi doğurdu okadar üzülüyor yıpranıyor ki insan zor bir süreç rabbim kolay geçirsin inşallah emeklerimizi boşa vermesin 24 yaşındayım ben bu arada senin yaşın kaç canım

27 yaşındayım canım ve pkos oldugumu bilmiyordum bir kaç ay önce ögrendim bende emin ol bilseydim asla korunmazdım

Canım vajinal ölçüm daha doğru bende oruçluydum 3-4 defa ama yine de sorun olacağını düşünmüyorum yine de senin kararın ben de son gün unutup femerayı zamanında kullanmadım benim Amh değerim düşük ama yine de olgun 3 yumurta olmuş birisinde hafif kistleşme varmış ama diğerleri çatlamaya yakın dedi iğne de oldum ilk alttan muayene de 2 diyip sonra 4 gün sonra 3 dedi o yumurta ne ara oluştu bilmiyorum reglime 1 hafta var ama regl gibi ağrım var göğüslerim normal hafif kaşık ağrısı var bakalım ne olacak nasip olsun inşallah isteyen herkese

Rezervim azdı Dr bana sende işe yaraamz polikistiklerde yarar demişti aslında çok yumurta olmasında yumurtayı olgun seviyeye getirip çatlamasına yardımcı oluyor dedi bende üzüldüm açıkçası pek umudum yok dedi bu tedaviden

27 yaşındayım canım ve pkos oldugumu bilmiyordum bir kaç ay önce ögrendim bende emin ol bilseydim asla korunmazdım
Sağlık olsun canım benim rabbim tez vakitte kolaylıkla nasıp eyler inşallah hepimize vardır bir hayır bunda da sabır edecez elden gelen bişey yok başka ,

Baya tedavi uygulanmış canım çok iyi Allahın izniyle olur merak etme çoğu gitmiş azı kalmış ben daha yolun basindayim Rabbim aranmadan versin hepimize bugün 3 tane haMile haberi aldım bu yıl erkek yılı heralde 3unde erkekmiş

Canım sen ya Allah Bismillah de başla klomenden kendi çatlamazsa iğneylede denersin femera da denersin Rabbim verecek oldu mu her şekil verir kafana takma sen olması gereken tedavileri ol gerisini Rabbime bırak

İnşallah hamilesindir canım Rabbim yüzümüzü güldürsün bu ay sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…