2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

Kızlar çatlatma iğnesi kaç günde gidiyor çoksa su içiyorum 9 temmuzda çatlatma iğnesi vuruldum 12 gün oldu gitmezmi etkisi transferimin de 4. Günü 5. Gün embriyosu bugünde çok çok silik ama acaba bebiştenmi iğnedenmi diğer transferimde 6. Gün kaset teste hayalet çizgi ile görmüştüm de
12 güne gitmiş olması lazım canım iğne etkisinin inşallah vardır ama çok erken yapmışsın Sanki ilaçların etkisi olabilir tabi hayalet bi çizgi görünüyor ☺️

12 güne gitmiş olması lazım canım iğne etkisinin inşallah vardır ama çok erken yapmışsın Sanki ilaçların etkisi olabilir tabi hayalet bi çizgi görünüyor il
12 güne gitmiş olması lazım canım iğne etkisinin inşallah vardır ama çok erken yapmışsın Sanki ilaçların etkisi olabilir tabi hayalet bi çizgi görünüyor ☺️
İlaçlar duphaston coraspin folik asit kullanıyorum bunlarda mı etkiliyor gebelik testini içlerinde beta hah yok ama evet meraktan çok erken yaptım 😀🫣

fnd_50 fnd_50 canım hadi
Güzel haberlerini bekliyoruz kan verdin mi

Bizi de eklemeyi unutma canım, hayırlı haberler ola 🤲🤲🤲🤲

Acele et merak ettik 🥰

Bekliyoruz çiçeğim şöyle katlanmış bir değer 🤩

Çiçeğim dualarım seninle güzel haberlerini bekliyorum 🤲🏻🤲🏻
Kan verdim kızlar. İnşallah bir mucize olur. Duanızı eksik etmeyin🤲🏻

İlaçlar duphaston coraspin folik asit kullanıyorum bunlarda mı etkiliyor gebelik testini içlerinde beta hah yok ama evet meraktan çok erken yaptım 😀🫣
Çok iyi anlıyorum seni o bekleme süreci gerçekten zor ama biraz daha sabır inşallah vardır canım 6 yada 7 günü tekrar bi bak bakalım koyulaşma olacak mı sabah ilk idrarda bak daha iyi

Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah canım

Bizi de eklemeyi unutma canım, hayırlı haberler ola 🤲🤲🤲🤲

Çiçeğim dualarım seninle güzel haberlerini bekliyorum 🤲🏻🤲🏻

Dualarımız sizinle çiçeğim 🤲🌸

,dualarım seninle canim

Senin kadar heyecanlıyım🤲🏻
Kızlar kızlar kızlar şuan duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Üç gündür hayat zindan olmuştu ağlamaktan helak olmuştum bugün rabbim mucizesini gösterdi. Sonucumda sayısal olarak bir değer yazmıyor ama “>1000” yazıyor 1000 den büyük yani. Yeterlidir diye düşünüyorum doktoruma attım başka da kan vermek istemiyorum mümkünse. Allahım hala inanamıyorum ettiğim dualar bebeğime dinlettiğim dualar sana şükürler olsun şükürler olsun sağlıkla ilermek nasip olsun 🤲🏻 Papatyamaviss Papatyamaviss IADK IADK destinesiaa destinesiaa melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Tikabasa Tikabasa golden-snitch golden-snitch imagination forever imagination forever unuttuğum varsa affetsin

Kızlar kızlar kızlar şuan duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Üç gündür hayat zindan olmuştu ağlamaktan helak olmuştum bugün rabbim mucizesini gösterdi. Sonucumda sayısal olarak bir değer yazmıyor ama “>1000” yazıyor 1000 den büyük yani. Yeterlidir diye düşünüyorum doktoruma attım başka da kan vermek istemiyorum mümkünse. Allahım hala inanamıyorum ettiğim dualar bebeğime dinlettiğim dualar sana şükürler olsun şükürler olsun sağlıkla ilermek nasip olsun 🤲🏻 Papatyamaviss Papatyamaviss IADK IADK destinesiaa destinesiaa melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Tikabasa Tikabasa golden-snitch golden-snitch imagination forever imagination forever unuttuğum varsa affetsin
dün dua ederken içimden böyle geçirdim yemin ederim. Dedim ki bin üzeri çıkacak kesin😍😍 çok sevindim canım benim artık keseyi görmeye gidersin kan verme kara bulutlar geçsin bakalım🥰🥰

ayy insallah aminnn 🙏 benim test günüm 27sinde yapmami söylediler. kullandığım ilaclarda şunlar. Her gün 1 adet coraspin. sabah öğlen akşam estrofem. sabah öğlen akşam duphanston. günde 1 almoni ve sabah 1 tane co fertil plus akşam da 2 tane içiyorum. bir de 3 günde 1 kalcadan promester vuruluyorum

Kizlar Bende 15 temmuzda Transfer olsun 2 tane 5 gün embiriyosu. Ve Sali günu Corona oldum ustüne. Butün vucudum agriyor atesim nerdeyse hic düsmüyor. Ilac almama rahmen. Bu sekilde bile haile kakirsam valla mucize dicem. Iste hayat insana celme takiyor. Bende hayirlisiyla iylesme inbekliyorum. Test gunün 25 7
cok cok gecmis olsun hayırlısıyla iyileşirsin hemen insallah. sımsıkı tutunurlar insallah🙏

Canım aynı gün 15 temmuz da transfer olmuşuz benimde 3.gün iki embriyo transferi oldum inşallah sıkı sıkı tutunacak bebeklerimiz test günüm 29 temmuz senin ne zaman? Birde ilaçların neler kullandığın?
ayy insallah aminnn benim test günüm 27sinde yapmami söylediler. kullandığım ilaclarda şunlar. Her gün 1 adet coraspin. sabah öğlen akşam estrofem. sabah öğlen akşam duphanston. günde 1 almoni ve sabah 1 tane co fertil plus akşam da 2 tane içiyorum. bir de 3 günde 1 kalcadan promester vuruluyorum

Çok sevindim bak dedik sana boşuna heder ettin kendini 🥰 Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah, darısı başımıza 🙏🏻🍀

Ayyy fundaaaaa mesaj açılana kadar kalp krizi geçirdim çok şükür Allahım çok şükür 🤲🏻🥲 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşAllah 😍

Balım benim demiştim ben sana laboratuarın azizligine ugradın çok çok mutlu oldum saglıkla gelsin annesi saglıklaaa 💗💗💗💗💗

X