2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar sayılarla boyama setleri varya tuval. Onlardan yapıyordum ben şimdi yapsam sıkıntı olur mu ?
Oturarak yapılıyor ya biraz endişelendirdi 🤔

2 günde gayet güzel artmış canım🥰
İkiz durumu bence tam belli olmaz kese görünene kadar 🤨
İnşaAllah canım 3 senedir evliyim tüp benek önceside hep ikiz çocuklarım olsa diye hayal etmişim inşaAllah ikiz olursa dualarım kabul olurdu, Dokturumu da aradım çarşambaya tekrar bir bakalım dedi, bu değere göre ikiz değil dedi, hayırlısı inşaAllah, sağlıklı artar yine

İnşaAllah canım 3 senedir evliyim tüp benek önceside hep ikiz çocuklarım olsa diye hayal etmişim inşaAllah ikiz olursa dualarım kabul olurdu, Dokturumu da aradım çarşambaya tekrar bir bakalım dedi, bu değere göre ikiz değil dedi, hayırlısı inşaAllah, sağlıklı artar yine
Benimde ikiz hayalim 🥹 ama olsun rabbim 1 tane sağlıklı nasip etsin de 🤲🏽 sağlıkla artsın canım🥰

Rabbimden hayırlısı ve kolayı hangisiyse onu iste canım. Evlat kokusunu duymak hepimize nasip olsun. Tek ya da ikiz olmasından çok sağlıklı olması önemli☺️😊😉

Kızlarrrr durumlar nasıl?
Bugün belirtileriniz neler?
Sönük göğüslerimle kasık ağrısı yaşıyorum yalnızca. Sabah biraz süpürge yaptım ondan mı acaba?

Kızlar herkese günaydın birazdan transferim var 20 dakikaya bna dua edin ne olur çok ihtiyacım var
Hayırlısı olsun inşallah canım 🤲🏽
Sönük göğüslerimle kasık ağrısı yaşıyorum yalnızca. Sabah biraz süpürge yaptım ondan mı acaba?
Olabilir canım dikkat et yapmamaya çalış ☺️

Benim dün gece farklı bir bel ağrım oluştu tüm gece anca 2-3 saat uyuyabildim, sabahta vardı şuan geçti biraz, bide göğüs ağrım vardı transferden sonra sürekli, dünden beri oda biraz geçti, iki gündür adet ağrımda geçti şükür,

IKiz gebelik riskli canim. Hayalinmis ama. 1 olsun saglikla ilerlesin insallah 🫶

Benim dün gece farklı bir bel ağrım oluştu tüm gece anca 2-3 saat uyuyabildim, sabahta vardı şuan geçti biraz, bide göğüs ağrım vardı transferden sonra sürekli, dünden beri oda biraz geçti, iki gündür adet ağrımda geçti şükür,
İlaçların etkisi azalmış büyük ihtimalle

X