2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

idrar testlerine güvenmeyin bazılarının 4.günde silik çizgi çıkıyor ben 7.gün yaptım negatif oldu bugün kan verdim hemşirede aynısını dedi kan testi en güvenilir diye moral bozmak yok
kacıncı gununuz ve kacıncı gün embriyosu

Ya benimde ilk transferım negatıf oldu şimdi rahıme bakılıp çizgi atılacak cıft transfer olucak inşAllah bende sevinirim . Çizgi atıldıktan sonra transferiniz ne zaman oldu peki

Ya benimde ilk transferım negatıf oldu şimdi rahıme bakılıp çizgi atılacak cıft transfer olucak inşAllah bende sevinirim . Çizgi atıldıktan sonra transferiniz ne zaman oldu peki
Ocakta çizik atildi subatta transfer oldum. Insallah sizinde transferiniz pozitif olur doktorunuz ne diyorsa kollarina birakin kendinizi

Kızlar bugün test günümdü. Sonuç çıktı. Çok şükür pozitif. Rabbim saglıkla kucağımıza almayı nasip etsin. İnşallah hepiniz pozitif sonuçları görürsünüz
Hayırlısı olsun canim Rabbim sağlıkla kucağına da almayi nasip etsin

Benim doktorumda histeroskopi yapıp çizik atalım ve ikinciye başlayalım dedi toparlandığında tekrar konuşalım demişti hafta sonu görüşmeye gideceğim. Transfer sonrası şu an adet oldum, ne zaman başlanabiliyor ikinci için?

Ben 31 ocakta adet oldum 19 şubatta transfer oldum

Canim çok iyi 2 katindan fazla artmış böyle devam eder inşallah tomrisn bizim sonuclar da ciksaydi biran önce süper olurdu baktim yok hala
benim ki cıkmışşben 2 martta 20.00 da kan vermiştim 1320 idi. bunu da 6 martta 10.00 gibi verdim. tam 4 gün olmadı yani 10 saat fln erken verdim 3.5 gün gibi bir şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…