2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bezen bi anda sıcak bastığı oluyordu gece tuvalete ben 5 gibi filan rutin hep kalkıyodum

Merhabalar evet şükür sonucum pozitif. Ilk 2100 muayene ücreti verdim 25 bin kadar iğneler ilaclar tuttu ilk transferimi özel sigortam karşıladı. Ikinci transfere 15.000 ödedim arada histeroskopi oldum. Ama şuan sanirim ilk transfer ücreti 55.000 ₺ olmuş. Çok masrafli bir süreç Rabbim kolaylik versin Sizde orada mi yaptirmayi düşünüyorsunuz

Ya şuan ben transferimin 9.günündeyim Ege üniversitesinde yaptırdım sonucumu bilmiyorum:) Allah korusun negatif durumunda medical pointte düşünüyorum teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Herkese selam
Çift transferlerden hiç keseleri gören oldu mu?
Ya da çift transfer edilip tek kese gören oldu mu?

Ya şuan ben transferimin 9.günündeyim Ege üniversitesinde yaptırdım sonucumu bilmiyorum:) Allah korusun negatif durumunda medical pointte düşünüyorum teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Rica ederim insallah pozitiftir gerek kalmaz. Önce bende ege üniversitesi düşünmüştüm sonra çok sira bekliyorsunuz demisler burada okumuştum vazgeçtim. Yarın mi test yapacaksiniz siz

Rica ederim insallah pozitiftir gerek kalmaz. Önce bende ege üniversitesi düşünmüştüm sonra çok sira bekliyorsunuz demisler burada okumuştum vazgeçtim. Yarın mi test yapacaksiniz siz
Bana 12 martta test yapmam söylendi 2 martta çatlatma iğnesi oldum bu yüzden olabilir mi bilmiyorum

Kızlar rahim filiminin fiyatı nedir ve çizik atıyolarmış aranızda yaptiran ve fiyatini bilen varmı

Histeroskopi fiyatı nedir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…