2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar bu sürecte işte çalışan var mı? sıkıntı oluyor mu zorluyor mu? ben bayadır calışmıyorum istedigim bir iş fırsatım var şuan kararsızım
Ben bu süreçleri yaşayacağımı bildiğim için işten ayrıldım.Histereskopi iğneler ilaçlar iş yerimde stresli olduğu için 6 ay önce evlilik nedeniyle istifa ettim. Bu süreci kendimle yaşadığım için mutluyum. Bazen çalışmayı özlüyorum. Arada eşime yardımcı oluyorum. Uzun süre bu şekilde duramam gibi geliyor.

Kızlar 3. Gün embriyonuzu en erken kaçıncı gün idrarda gördünüz acaba? Benim bugün 9. Günüm dün baktığımda negatifti cumartesi kan vereceğim, belirtilerimde neredeyse bitti gibi, akıntı lekelenme vs hicbisey yok sadece biraz halsizlik hissediyorum tutunamadılar diye korkuyorum

6. gün bakmak için çok erken bence 10. günü beklemenizi öneririm garanti olması için o gün beta HCG değerinize baktırırsınız hamileyseniz çıkacaktır. Öncesinde kendinizi strese sokmayın. Lekelenmeler tutunma belirtisi olarak görülüyor evet bende de olmuştu:)

teşekkür ederim yorumunuz için:) rahatlıyorum böyle yorumları görünce.
sizin de hayırlı olsun

kızlar bu sürecte işte çalışan var mı? sıkıntı oluyor mu zorluyor mu? ben bayadır calışmıyorum istedigim bir iş fırsatım var şuan kararsızım
Karşınıza çıkan iş fırsatı sizin için yorucu olmayacaksa çalışmayı da seviyorsanız neden olmasın:) Evde kalındığı zaman bence bu süreç daha zor ve uzun geçer sosyal hayatın içinde olmak, yormayacak bir tempoda ve düzende çalışmak bence motivasyon verici şahsi fikrim :) Gün boyu ayakta durmak zorunda olduğunuz bir işse ya da çok fazla zihnen sizi yoracak bir iş ise tabiki riske girmeyin derim.

cok iyi yapmışsınız ben de transfer oncesi olsaydı asla düşünmezdim.ama şimdlik transferim pozitif kalp atısı vs duyulmadı.inşallah kesinleşirse cok yorucu bir iş degil 2-3 saat yogun gececek sadece. eger bi sorun olursa da kalp atısı vs duyulmazsa dondurulmuş embriyom yok her şeye sıfırdan başlayacağım 2 adet donemi bekleyecegim vs. o sürecler için iyi olur diye düşündüm evde tek başına oturmaktansa kafam dağılır dedim de bilemedim yine de

sakin oldugunu söylüyorlar. 2-3 saat yogunluk ondan sonra genelde oturuyormuşsun.ben de size katılıyorum evde kalınca zaman uzun ve zor geciyor daha cok stres sıkıntı ediyorsun. galiba başlayacagım teşekkürler

Çok doğru düşünüyorsun canım. Yorucu da değilse kafan dağılır..
Ama inşallah başa dönmeyiz. Benimde dondurulmuş embriyom kalmadı. Yarın ikinci kan testimi vericem inşallah yükselmiştir değerim..
Rabbim emeklerimizin karşılığını versin inşallah. Ben de pozitifi görsem ona göre işe yönlenebilirim ama bu streste olmazsa da göze alamıyorum.

benim de 5. gün ve çiftti. bakalım nasibimizde ikiz mi olacak :) ben de iki transfer için ısrar ettim. Almanyadayım buradaki doktorlar çok uyardılar ikiz extra risk demek vs diye. ama ben yine de ısrar ettim çok :)
Bakalim hayırlısı transferden önce doktorum bakalim rahmin ikiz gebeligi kaldiracak mı dedi ve histeroskopi yapti. Sonra transfer oldum Rabbim hakkimizda hayırlısını nasip etsin

İnşallah öyledir canım tutunmuşlardır yanıtın için teşekkür ederim

Bence salıyı bekle ama yine kan ver gercekten dayanılmıyor çünkü. Banada bidaha verme dediler ama dayanamadim bugün verdik bakalim ne çıkacak barkodu alsaydim bakardim gece e nabiza gec düşüyor
Aile hekimliğinde verdiyseniz barkod olmadan online tahlil sonuçlarından görebiliyorsunuz.

inşallah başa dönme ihtimali bile ruhumu sıkıyor. o durumu yaşamayız inşallah emek verdik karşılıgını alalım inşallah

Bende sabah verdim barkodun resmini cekmeyide unuttum Ne zaman cikar kim bilir
Peri kızı merhaba sonucun pozitifti Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.bişey soracağım cevaplarsan sevinrim okuduğum kadarıyla medical pointte tedavi oldun doktor ve hastane ücreti toplamda ne kadar ödedin acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…