2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar daha öncede yazmıştım kahverengi lekeler için bugün ilk defa açık pembe geldi ve ara ara kasıklarım da ağrıyor sizce korkmalı mıyım yarın da kese için gideceğim doktora

Yok kuzum önemli değil 🙏🏻 göğüslerle ilgili şeyler yaşıyorum dolgunluk sertleşme gibi şeyler var. İşte insan beklerken stres oluyor
Strese hiç sokma kendini desem de sokarsın haklısın da kan ver 48 saatte bir güzel artışın seni mutlu ve rahat ettirirbelkü ne zaman doktor kontrolün

Ayy maşallahh🧿🧿 ben doğal siklusla transfer oldum hiç ilaç kullanmıyorum hiç belirtmde yok okuyunca herkeste bir şeyler var dedim bende niyeee yooook insan düşünüyor işte teşekkür ederim cevabınız için
Kuzum benim de doğal siklus ve hiç belirti yaşamadım. Ne kasık ağrısı, ne göğüs hassasiyeti, ne bel ağrısı, ne de lekelenme.

anladım kızlar ben de gebelikten dolayı bir farklılık yok sadeve cabuk yorulma. ve genellikle dikkat etmiyorum her zamanki gibi hareket ediyorum sonra da vicdan yapıyorum. en iyisi cok yormamak

Okul biraz yoruyor ,okul yolu da yoruyor eve gelir gelmez yatış umarım sorun olmaz çok fazla dinlenme yapamıyorum

Senin de oluyorsa tamam canım normalde bulantım olmaz yazmıştın ya😁 inşallah çabucak atlatırız böyle giderse işimiz fena🤣
Yok belirti agri sizi olmuyor...bulantim cok fena idi kizimda ve 5 ay surdu.. aman Allahim aklima geldikce korkuyorum. 6. Haftada baslamisti. Su an baslama donemlerindeyim.
Umarim o sekil olmaz.

Bide ilk gebelikteki drum. Ilac vermemisti.. ki ciddi bulanti ve kusmam vardi... her doktorda bir ilginc.. su an saglikla ilerler ise insallah. Tup bebek drundan sonra kime gidecegim hic bilmiyorum 🙄

Yok belirti agri sizi olmuyor...bulantim cok fena idi kizimda ve 5 ay surdu.. aman Allahim aklima geldikce korkuyorum. 6. Haftada baslamisti. Su an baslama donemlerindeyim.
Umarim o sekil olmaz.
Çok zor valla en kötüsü belirtilerin bulantı sanırım, ne kadar süreceği belli değil. Allah yardımcımız olsun🙏🏻

Bide ilk gebelikteki drum. Ilac vermemisti.. ki ciddi bulanti ve kusmam vardi... her doktorda bir ilginc.. su an saglikla ilerler ise insallah. Tup bebek drundan sonra kime gidecegim hic bilmiyorum 🙄
Ben bahçelievler memoriale gidicem sanırım ona karar verdim tüp bebek doktorumla işim bitti benim.

Kaçıncı haftada duydunuz önce keseyi görüp sonra mı kalp atışına çağırıyorlar yoksa ikis birlikte mi ?
24. Gün çağırmış beni 11 marta randevu verdi
Kızlar güzel haberlerle geldim çok şükür. Sonucum pozitif, değerim 873 geldi 🧿 Bugün 11. günümüz 🙏 Rabbim devamını da hayırlı kılsın sağlıklı bir gebelik nasip etsin. Allah'ım isteyen herkesin kucağını doldursun.
Tebrik ederim sonucun çok güzel sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🏻🙏🏻
İnşallah canım Allah sesini duysun ne bileyim bir yanım testlere inanma diyor bir yanımda işte hayalet çizgi bile olsa çıkardı diyor test günüme iki gün kaldı iki günde ne değişecek 😔
Bende 7. Gün 12 çıktı değerim 8. Gün erken gebelik testi yaptım tertemizdi ertesi gün kan değerdim 68 di
Değerlerimiz çok düşük olduğu için çizgi görmüyor olabiliriz kan vermelisin bence
pozitif sonuc alan arkadaslarım günleriniz nasıl geciyor? sürekli yatıyor musunuz yoksa her zamanki gibi aktif misiniz? cok yatmak istemiyorum cok kalkınca da kendimi kötü hissediyorum en kötüsü de bir şey olsa belki haberim bile olmayacak. merak ettim
Ben normal devam ediyorum hayatıma hafta içi iş hafta sonu da gezdim 😁 ama eve gelince ayağımı yukarı kaldırıp full yatıyorum 😊
Hiç leke veya kanaması olmadan gebeliği devam eden var mı acaba herkeste lekelenme oluyor neden acaba
🙋🏼‍♀️ hiç bir leke görmedim 😁

Bu konu cok onemli nerde oturuyodun?
İstanbul anadolu yakası hic doktor arastıran oldu mu
Ben dogum paketleri baktım biraz ama henuz sonuca varamadım

5.gün embriyosu 12.gün degerim 679 arkadaşlar doktorum 10 gün sonra kese görünür ondan bir hafta sonrada kalp atışı demiş. Ben sizin tecrübelerinizi almak isterim sizce ne zaman gideyim çünkü kese için belki kayseri gidemem kafam karışık

5.gün embriyosu 12.gün degerim 679 arkadaşlar doktorum 10 gün sonra kese görünür ondan bir hafta sonrada kalp atışı demiş. Ben sizin tecrübelerinizi almak isterim sizce ne zaman gideyim çünkü kese için belki kayseri gidemem kafam karışık
Canım benim transferden 21 gün sonra keseye çağırmıştı doktorum. 35. Günde de kalp atışına çağırdı

X