2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar doktorunuz 12. Gün kan testinden kaç gün sonra kese görmek için çağırdı bana hastanenin verdiği kağıtta kan testinden 20 gün sonra kontrol yazıyor o kadar uzun beklediniz mi
Benide randevu için yarin arayacaklarmış biraz önce hemşire yazdi cumartesi 12.günümdü bakalim ne zamana verecekler

Doktorlar normal karşılıyor bebek iyi durumda ama kanama war
Simdi doktorun asistanı yazdı banada normal bu zamanlar dedi. Coraspini kes diye oda söyledi bugun kullanmayacagım
Bebegin iyi olmasına cok sevindim bende kontrole gidip icimi rahatlatmak cok istiyorum

Ben acıkcası cok aktif degilim sürekli uykum geliyor cunku agır isler yapmıyorum ama cokta yatmamaya calısıyorum
Uzun uzadıya yürümüyorum biyere gidiyosam dinlene dinlene yürüyorum

Geçmiş olsun ilaçlı mı transfer olmuştunuz?

benim 5 gündür midem bulanıyor ama sabah kalktıgımda cok az zaman ilerledikce cogalıyor ve saat 15-16 gıbı akşama kadar cok bulanıyor.. kalkar kalkmaz birşeyler ıyıyorum iyi beslenmeye calışıyorum ki bılıyorum ögleden sonra hıc bırsey yıyemıycem.
acık cay ıcıyorum limon sıkıyorum ve az az ciğbadem tüketıyorum.. mide bulantısı hayat kalıteyı okadar etkılıyorki bütün yatıyorum uyumaya calışıyorum cok hissetmememk için umarım yarın doktor bir ilaç da yazar ben cok güzel gecıremıyorum şu dönemi

11. Günüm 126 geldi sonucum neden bu kadar düşük anlamıyorum herkesin çok yüksek
Önemli olan düzenli artması

Bendede dün akşam oldu lekelenme 6. Haftadayım doktor kan sulandırıcıyı 5 gün kullanma dedi

Kızlar doktorunuz 12. Gün kan testinden kaç gün sonra kese görmek için çağırdı bana hastanenin verdiği kağıtta kan testinden 20 gün sonra kontrol yazıyor o kadar uzun beklediniz mi
5.gün embriyo Transfer 5 şubat kese 23 şubatta gördük

Ben acıkcası cok aktif degilim sürekli uykum geliyor cunku agır isler yapmıyorum ama cokta yatmamaya calısıyorum
Uzun uzadıya yürümüyorum biyere gidiyosam dinlene dinlene yürüyorum
anladım kızlar ben de gebelikten dolayı bir farklılık yok sadeve cabuk yorulma. ve genellikle dikkat etmiyorum her zamanki gibi hareket ediyorum sonra da vicdan yapıyorum. en iyisi cok yormamak

Bende bir kaç gündür bulantılar başladı canım, baya zorluyor beni. Hafta sonu iş yoktu yarın napcam düşündürüyor baya varmı başka bulantısı olan

Canım pardon ozaman neden soruyorsun pozitifsen adet olmazsın zaten
Aslında yazmıştım canım sorum şuydu benim değerm düşük başladı sonra artarak gitti doktorda kese için gel kese var mı yok mu bakalım dedi. Şimdi beklemedeyim keseye gidene kadar beta değerim düşseydi adet görür müydüm? Yada kanama lekelenme aslında bunu sormak istemiştim

Kızlar benim de midem bulanıyor. Bulanınca çubuk krater yiyorum bastırın diye. Halsizlik de var ,çok çabuk yoruluyorum. En sevdiğim yemek bile hoş gelmiyor düşünmek bile istemiyorum yemekleri. Ayrıca normalde kola falan içmezdim canım fena kola istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…