2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar Merhaba.
Bu süreçte rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
23 şubatta dondurulmuş 2 tane embriyom transfer oldu. Bugün 8. Günüm. Dün yoğun bir şekilde kahverengi akıntı gördüm. Bugün itibariyle de peçeteye pembe minik lekeler geliyor. Sizlerde de olmuş muydu?

İnşallah güzel haberleri verirsin de hepimize umut olur ya bizimde moralimiz bozuldu elimizde değil

Benim çok şiddetliydi çarpıntım ilacı içince başlıyordu doktora yazdım hemen kes dedi bana meğer o sebep olmuş bırakınca bi gün daha ara ara oldu sonra kesildi bence doktoruna yaz
Canım transferden öncede kullanıyordum hiç böyle olmamıştı sonradan böyle bişey yapar mı yani yeni 2-3 gündür oldu

Benim de 8. Günde olmuştu hala da devam ediyor

İnşallah canım sağol güzel dualarin için. Merak ettiğim bişey sürekli yattın mi yeme içmene dikkat ettiğin şeyler var mı benim doktorum ilk gün yat ertesi günde biraz dinlenip normal hayatına dönebilirsin iş güç eğilip kalkma uzanma dışında yormucak ufak şeyler yapabilirsin dedi. Sen yattın mi sürekli mesela nelere dikkat ettin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…