2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

negatif olanlara bi şey sorabilir miyim ilaclar bir anda kesiliyor mu yoksa igneyi bırak ama estrofemi bikac gün daha al vs gibi bir sey var mi? hani donguyu tamamlamak adına vs

Kızlar haber bekleyen arkadaşlar için yazayım dedim bugün yine kanamam oldu iki günlük ped dolduracak kadar hemen doktoruma gittim hemen ultrasona aldı ve kese görünüyor diyip beni kalp atışıyla şoka uğrattı çığlığımi duymanız lazmdi rabbim bekleyen herkese nasip etsin inşallah çok dua ediyorum olmayanlar içinde. Bu arada risk de yok şuan için dedi gayet iyi toparlanmış mercimeğim ama istirahata devam dedi herkese şimdiden çok teşekkür ederim 🥰♥️♥️
cok sevindim canımmm kanamayla moralini bozma bebegşn saglıklıymışş🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Selam arkadaşlar. Dondurulmuş 5. Gün embriyosu ile 7. Gün kan değerim 9.6 çıktı. 10. Gün test günümdü. Bu kadar düşük değer çıkan oldumu acaba sonucu merak ediyorum

Pozitifi görenlere bir sorun olacak kalbim çok hızlı atıyor çarpıntı gibi bu normal mi?

Aleyküm selam canm ben ve bir çoğu arkadaşımız 4.5 Şubat transferi olduk 5. Gün embriyo, bir kaçımiz 6.7. günde idrar testinde öğrendik aynı gün kanda ogrenenlerimizde oldu😊 şuan 6+1 olduk çoğumuz, maşallah liste var 1. Sayfada arkadaşımız sürekli guncelliyor istersen bir kontrol et 🥰
Bende 2 sene önce bı düşük yaşadım sonra olmadi tüp bebek denemek istedik ilk denemem zaten dün transfer oldum 5. Gün embriyosu. Merak ettim ilk ne zaman öğrendiniz ne zaman test yaptınız diye. Rabbim kucagina almayı nasip etsin inşallah canım

Aleyküm selam canim 19 şubatta transfer oldum 2 tane 5.gün embriyosu transferin 5.günü sabah yaptım cok cok silik çıktı giderek koyulaştı. 10.gunumde 774 değerle pozitif haberini aldim şükürler olsun. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲
Benim tranferimde dün oldu 2 tane 5. Gün embriyosu. Merak ettim ne zaman test yapsam çıkar yada kan versem diye sormak istedim. Rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım.

Canım ben bu sabah yaptım 22 şubat 3. Gün çift embriyo çıkmadı 🤷‍♀️
Bende az önce eşim ısrar edince yaptım erken gebelik çıkmadı tutmadı mı acaba 🙄 8. Günde sonuç alanlar var acaba idrarda çıkmayıp kanda görenler var mı 3. Gün embriyosu

Kızlar merhaba,
10. Gün-120
12. Gün-180
14. Gün - 444
16. Gün 727

5. Gün embriyosu ters giden bir şeyler mi var acaba dış gebelik olabilir mi😔

Bende az önce eşim ısrar edince yaptım erken gebelik çıkmadı tutmadı mı acaba 🙄 8. Günde sonuç alanlar var acaba idrarda çıkmayıp kanda görenler var mı 3. Gün embriyosu
Sabahtan beri bu psikolojiyi yenmeye çalışıyorum canım yarın sabah kan vermeye gidecem sonucumu yazarım. akşama kadar kendim düşünüp durdum negatifse ne olacak diye şimdi sabaha kadar da eşimle düşünürüz🥹 sakin olalım bizimkiler 3. Gün embriyosu belki daha idrara geçmemiştir. Herkeste aynı olacak diye bir şey de yok. Ben çarşambayı perşembeye bağlayan gece sabaha kadar bildiğin adet sancısı çektim bi diyorum belki o gece tutundu o yüzden daha çok yeni. Bilmem kendimimi avutuyorum yarın göreceğiz 🤷‍♀️

Bende 2 sene önce bı düşük yaşadım sonra olmadi tüp bebek denemek istedik ilk denemem zaten dün transfer oldum 5. Gün embriyosu. Merak ettim ilk ne zaman öğrendiniz ne zaman test yaptınız diye. Rabbim kucagina almayı nasip etsin inşallah canım
Amin teşekkür ederim rabbim bu sevinci sizlerede tattirsin inşallah güzel haber alırız.
Erken test yapmanı önermiyorum açıkçası bir hafta geçsin test gününü beklemen daha doğru ama seni anladigimdan en az bir hafta bekle öyle idrar yap benim 6. Günü idrarda gözle çok zor görünen ikinci cizgim oldu aynı gün beta yaptım pozitif çıktı şükür 8. Günden itibaren idrar testi gözle görülür net çizgi çıkmaya başladı cogumuzda geç döllenme olabilir bu nedenle erken yapmanı tavsiye etmiyorum umarım bebişin seninledir tutunur inşallah 🙏🤲

Benim tranferimde dün oldu 2 tane 5. Gün embriyosu. Merak ettim ne zaman test yapsam çıkar yada kan versem diye sormak istedim. Rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım.
Amin canim çok teşekkür ederim. Rabbim sana da nasip etsin. İnşallah pozitif olur sonucun 🤲😊

bugün açık sarı renkte akıntım oldu 2 defa. koyu kıvamlı ve açık sarı renkte. 6. günüm bugün.
bunu yaşayan var mı aranızda?

X