2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar Merhaba.
Bu süreçte rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
23 şubatta dondurulmuş 2 tane embriyom transfer oldu. Bugün 8. Günüm. Dün yoğun bir şekilde kahverengi akıntı gördüm. Bugün itibariyle de peçeteye pembe minik lekeler geliyor. Sizlerde de olmuş muydu?

Sabahtan beri bu psikolojiyi yenmeye çalışıyorum canım yarın sabah kan vermeye gidecem sonucumu yazarım. akşama kadar kendim düşünüp durdum negatifse ne olacak diye şimdi sabaha kadar da eşimle düşünürüz🥹 sakin olalım bizimkiler 3. Gün embriyosu belki daha idrara geçmemiştir. Herkeste aynı olacak diye bir şey de yok. Ben çarşambayı perşembeye bağlayan gece sabaha kadar bildiğin adet sancısı çektim bi diyorum belki o gece tutundu o yüzden daha çok yeni. Bilmem kendimimi avutuyorum yarın göreceğiz 🤷‍♀️
İnşallah güzel haberleri verirsin de hepimize umut olur ya bizimde moralimiz bozuldu elimizde değil 😔

Benim çok şiddetliydi çarpıntım ilacı içince başlıyordu doktora yazdım hemen kes dedi bana meğer o sebep olmuş bırakınca bi gün daha ara ara oldu sonra kesildi bence doktoruna yaz
Canım transferden öncede kullanıyordum hiç böyle olmamıştı sonradan böyle bişey yapar mı yani yeni 2-3 gündür oldu

Arkadaşlar Merhaba.
Bu süreçte rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
23 şubatta dondurulmuş 2 tane embriyom transfer oldu. Bugün 8. Günüm. Dün yoğun bir şekilde kahverengi akıntı gördüm. Bugün itibariyle de peçeteye pembe minik lekeler geliyor. Sizlerde de olmuş muydu?
Benim de 8. Günde olmuştu hala da devam ediyor

Amin teşekkür ederim rabbim bu sevinci sizlerede tattirsin inşallah güzel haber alırız.
Erken test yapmanı önermiyorum açıkçası bir hafta geçsin test gününü beklemen daha doğru ama seni anladigimdan en az bir hafta bekle öyle idrar yap benim 6. Günü idrarda gözle çok zor görünen ikinci cizgim oldu aynı gün beta yaptım pozitif çıktı şükür 8. Günden itibaren idrar testi gözle görülür net çizgi çıkmaya başladı cogumuzda geç döllenme olabilir bu nedenle erken yapmanı tavsiye etmiyorum umarım bebişin seninledir tutunur inşallah 🙏🤲
İnşallah canım sağol güzel dualarin için. Merak ettiğim bişey sürekli yattın mi yeme içmene dikkat ettiğin şeyler var mı benim doktorum ilk gün yat ertesi günde biraz dinlenip normal hayatına dönebilirsin iş güç eğilip kalkma uzanma dışında yormucak ufak şeyler yapabilirsin dedi. Sen yattın mi sürekli mesela nelere dikkat ettin

X