2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pozitif sonuç alan herkesi tebrik ederim ❤️❤️❤️inşallah devamı da sağlıklarla ilerler bende 26 şubatta transfer oldum 9 Mart test tarihim daha öncesinde test vermeyi düşünmüyorum okuduğum kadarıyla herkes öyle demiş umudumuzu kaybetmeyeceğimiz güzel günlere inşallah 🙏
İnşallah pozitif sonuç alırsınız 🙏

ya benim değerim 30 7.güne göre biraz düşük çıkmadı mı ya kimyasal olmasından çok korkuyorum sizin kaç çıkmıştı kızlar

Canım benim yumurtalar toplandı pazartesi günü.
Transfer Nisan ayında olacak.
Mart ayında seçimde kamu görevlisiyim, transfer hazırlığında 3 kez gitmek gerecekecekmis hastaneye. İzin konusu stresli olacaktı, bende Nisan ayında yapılsın transfer istedim. Daha 2 adet dönemi bekliyecem yani.
Benim yol uzun :KK14:
Bende senden farksız değilim tatlım. Yine negatif sonuçla karşılaşınca adetin 5. günü doktor çağırdı. Kanamamın devam ettiğini duyunca muayene etti ve histeroskopiye aldı. 2 saatlik işlemden sonra zar zor kendime gelebildim. Rahimde yamukluk ve çöküntü vardı düzelttim dedi. Tam 12 gün adet gördüm. Bugün kanamam bitti sanırım. Bir dahaki adetimin 5. günü gel dedi. Bakalım yeniden ne zaman olurum Allah bilir 🤣🤣
Dondurulmuş 1 tane embriyom var. Transfer ne zaman olacak bilemiyorum şimdilik🤷‍♀️

Canım benim yumurtalar toplandı pazartesi günü.
Transfer Nisan ayında olacak.
Mart ayında seçimde kamu görevlisiyim, transfer hazırlığında 3 kez gitmek gerecekecekmis hastaneye. İzin konusu stresli olacaktı, bende Nisan ayında yapılsın transfer istedim. Daha 2 adet dönemi bekliyecem yani.
Benim yol uzun :KK14:
Hadi hayırlısı olsun şimdiden canım🧿☺️💚🤲🙏

X