2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doktor yazıyor da eczane vermiyor sadece 1 tanesi ödeniyor. Ben de 2 yazdırdım ama 1 kutu verdi eczane. Kullanma talimatında günde 1 olduğu için 2.kutuyu vermiyorlar ücretli aldım ben
Evet benimde öyle oldu doktor 3 kutu yazmıştı ama eczane 1 tane verdi. Ücretli aldım hep

Merhaba kızlar 14 şubat'ta 2 adet 5. gün embriyosu transfer edilmişti.
10. Gün-126
12. Gün-183 (Artış az olduğu için korktuk)
14. Gün-444 çıktı sonuçlar nasıl sizce
ilk artış az olmuş ama sonra baya toparlamış. ama boyle olup saglıklı ilerleyene denk geldim. ilk düzenli artmayıp sonradan yükselen. doktorunuz ne yorum yaptı görüştünüz mu

Ben Bursa bahçecide doç Dr. Betül Dündar da tedavi gördüm zaten bence ülkedeki en iyi laboratuvara sahip merkez. Ama olmayınca olmuyor basen işte nasip.

Ben 61 kilo ile pozitifi gördüm kimyasal olsada ama arkadslarm birisi 75 biri 80 di ikisinde ilkde tuttu kilo da cok etki degl bence
Hep kg ver soylemleriyle tup brbrk yaptrdim.devlette her konseye girisimde kg ver. Bide onun stresiyle. Ilk denrme tutmadi . Doktor olumsuz haberi verdi sonra yine kg ver dedi. 93 düm bu surecde 88 e dustum.

Hep kg ver soylemleriyle tup brbrk yaptrdim.devlette her konseye girisimde kg ver. Bide onun stresiyle. Ilk denrme tutmadi . Doktor olumsuz haberi verdi sonra yine kg ver dedi. 93 düm bu surecde 88 e dustum.
Çok güzel genede 5 kilo gitmis biraz daha gayret edin ara verip ya çünkü ignelerde kilo aldirabiliyrda göbeğimiz şişiyor igne iğne ama kg da ver demekle verilmiyr işte bnde opu oldm ondn sonra 2 ayda 68 den 61 e kdr düsmstm dikkat ederek

Kızlar hastaneden geliyorum kese de kalp atışında duyuldu şükürler olsun artık kadın doğum doktoruna gıdıcem tüp bebek doktorumla bitti işimizi
cok sevindim gozun aydın canımdarısı bizlere olsun. kac haftalık şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…