2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar iğneleri koldan yapan var mı? ben galşba artık koldan yapacagım alt karnım cok şişti ve iğne deger degmez cok acıyor. normalde ağrı eşigim cok yüksek hemen yapardım bugun cook zor oldu

kızlar iğneleri koldan yapan var mı? ben galşba artık koldan yapacagım alt karnım cok şişti ve iğne deger degmez cok acıyor. normalde ağrı eşigim cok yüksek hemen yapardım bugun cook zor oldu
BEnim agrim yoksa mosmor..o kadar tedavi gordum..ilk kez morarma oldu gobegimde..kizimda 9 ay kan sulandirici kullanmistim..o degil sanirim progestan morartiyor..
Eskiden onu kalcadan oluyordum..

Ben de aynı durumdayım canım. Göbek mor ,kalçam mor Allah affetsin gercekten zormus. Günde 5 hap iciyorum. 6 tane progestan fitil kullanıyorum. 2 tane de iğne var her gün yapılıyor. Bir an önce doktorum bu ilaçları kessin diye bekliyorum

Kızlar ben negatif sonuç alalı ve ilaçları bırakalı yarın 1 hafta olacak.

Hala regl olmadım. Birde transferden bu yana geçmeyen bir bel ağrım var.
Çok ağrıyor neden olabilir ki

Kızlar ben negatif sonuç alalı ve ilaçları bırakalı yarın 1 hafta olacak.

Hala regl olmadım. Birde transferden bu yana geçmeyen bir bel ağrım var.
Çok ağrıyor neden olabilir ki
Vücudun ilaçları atamamış olabilir bol su içki at bi an önce
Senin kaldı mı embriyon nası devam etmeyi düşünüyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…