2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana transfer sonrası yapılacaklar listesi verildi ordaki forumda kahverengi lekelenmeler olabilir fitil kalıntısı onlar telaş yapmayınız yazıyo
Bende de kahverengi lekelenmeler geliyor suyla karışık sanki yada su gibi akintiyla birlikte diyeyim bide fitille beraber geliyor fitil kalintisiyla beraber umarim normaldir

Bende de öyle oluyor ve hergün geliyor. 6. Haftamdayım. Doktorunuz birşey dedi mi
Şimdi cevap atmış istirahat edin ilaçları kullanip bekleyelim yazmış corapirini kullanmali miyim diye sordum cevap gelmedi henüz çünkü lekelenme yaşayan çoğu kişiye corospirini kestirmis doktoru açıkçası bende icmedim henüz bugün

Bende de corasprin ve oxapar iğneye 10 gün ara verdik canım

Bende de corasprin ve oxapar iğneye 10 gün ara verdik canım
Corasprin bende içmeyeceğim bugün. Korktum çoğu kişi yerleşme diyor ama ilk iki kimyasal gebeligimde yaşamadım yerleşme kanamasi bu böyle olunca korktum biraz
Yani kırmızı olmadığı sürece korkmayin diyorlar ama insan yine de korkuyor iste elimizde değil

Yine doktorun daha iyi bilir canım. Benimde kimyasalımda olmadı ama bunda hergün oluyor. Hatta dün kanamam bile oldu. Sonra hastanede vajinal ultrasona girdim kalbini duyduk çok şükür

Merhabalar, progesteron ilacını vajinadan koyduğunuzda iç çamaşırında leke bırakıyor muydu? İlaç geri geliyor gibi etkisi gidiyor mudur?

Yine doktorun daha iyi bilir canım. Benimde kimyasalımda olmadı ama bunda hergün oluyor. Hatta dün kanamam bile oldu. Sonra hastanede vajinal ultrasona girdim kalbini duyduk çok şükür
Allah'm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canim bana da bir kac gün keselim dedi coraprini hemşireye de yazmıştım oda proluton depot kalcadan yaptirabilirsin acilden yazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…