2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek adına konuyu yeniden açıyorum kızlar

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim
Merhaba. Benide listeye ekler misiniz ? Rica etsem.
Yaş 27. 5ci gün embriyo 1 adet , 14 Şubat'ta transfer edildi. 27 subat test günüm.

Benmde senin gibi oluck galiba 6 ci gün embriyosu 10 gün 17 çıktı yarin kan vericm ne olms bakalm

Merhabalar;21 Şubat transfer tarihim.Yarın sabah erken genibelik testi yapsam çıkar mı?

10 cu gün kan değeri 17 geldi ve aksam cok az leke geldi kahverengi bidaha da olmadı kimyasalda böyle mi oluyor

Kizlar transferden sonra 6. Gün bugün test yaptım. 2 saat sonra çok silik birsey var ama emin olamadım. Yorumlar misinizEki Görüntüle 3392716
Prodoctor mu bu.hep soruyorum... benziyo da.. eger oyle ise..bu test sonradan cikariyor..ben de 5.gunden itibaren yapmaya basladim. Prodoctorda cizgiler hep sonradan cikti..ama hep bir onceki gune koyulasma vardi.
Hayirli olsun bence gayet net.gorunuyor...varsa farkli marka ile yapabilirsin..daha cabuk.cikacaktir

Aynen prodoctor marka. Başka bi markayla 4. Gün yaptim birşey çıkmamışti.

Bu içimi ferahlatti geç çıkarıyor demek ilk defa kullandım bu markayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…