2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar şimdi fitilimi yapacaktim bi baktim iç çamaşırım kahve rengi olmuş leke gelmis ama damla damla degil baya kahve avcumun ortasi kadar çok canim sıkıldı umarım kimyasal degildir
Kacinci gunun..yerlesme olabilir. Takip et bakalim. Kahverengi ise korkmayin diyorlar. Ben hic lekelenme yasamadimda..burada cok okuyorum..

Amin inşallah vallahi 2 kimyasaldan sonra korkuyorum hafiften adet agrim da başladı. Allah'm emeklerimizi boşa çıkarmasın günler geçmiyor pozitifi gördük bu kezde bu kaygilar başladı
Öyle kolay değil sınavımız millet hamile kaliyo direk kalp atışı duymaya gidiyor ama biz bu şu o demekten herseyi biliyoruz

Öyle kolay değil sınavımız millet hamile kaliyo direk kalp atışı duymaya gidiyor ama biz bu şu o demekten herseyi biliyoruz
Beterin beteri var negatifi görüp de geride embriyosu kalmayanlar napsın? Hepimizin sınavı ayrı maalesef. Kolay değil doğru diyorsunuz hem de hiç kolay değil Allah yardımcımız olsun

Beterin beteri var negatifi görüp de geride embriyosu kalmayanlar napsın? Hepimizin sınavı ayrı maalesef. Kolay değil doğru diyorsunuz hem de hiç kolay değil Allah yardımcımız olsun
Öyle mutlaka kimsenin ki kimseye benzemiyor rabbim maddi manevi güç kuvvet versin bekliyorsa güzelleştiriyordur diyoruz rabbim büyük 🕊

Ben Cuma kan vermiştim 5. Gün embriyosu cuma 7. Günüydü değerim 12 çıktı sabah test yaptım tertemiz çıktı geriye embriyom da kalmadı maalesef zaten 5 yumurtam vardı 3 tane oluşmuştu o da bitti 2 kerede
Nisanda tekrar başlarım heralde
Sanırım bende elendim
Pozitif olan arkadaşlarım Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almak nasip etsin inşallah

Kacinci gunun..yerlesme olabilir. Takip et bakalim. Kahverengi ise korkmayin diyorlar. Ben hic lekelenme yasamadimda..burada cok okuyorum..
Bugün 6.günüm 5.günde yaptığım test bayağı koyuydu ama bilmiyorum lekeler kahve rengi bakalim artik hayırlısı günümü bekleyeceğim adet agrisi gibi ağrılar da normalmis sanırım

Maalesef öyle çok geç öğrenenler kese görmeye gidebiliyor. Bizler transfer olduğumuz icin sonuç odakli oluyoruz biran önce sonucu öğrenmek istiyoruz aslinda yanlış yapiyoruz en güzeli günümüzü beklemek ama olmuyor maalesef. Beklemek ve sonrasi cok zor Rabbim herkesin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…