2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Allahım bu mübarek günde ne guzdl haberler MaşaAllah
Sağolun kızlar,hepimize dua ediyorum bu güzel gecede bahsedilen serumun ben bugün 2.sini aldım ve doktorum birkaç hafta daha devam edeceğimi söyledi ki burada serum yok Olivia adı yanımızda getirdik Türkiyeden alıp. Yurt dışında yaşıyorum,transferimi oldum 3 gün sonra 5 saat uçak yolcuğu yaptım geldim işime başladım öğretmenim 5 gündür de aktif çalışıyorum. Okul cocuklar ilaçlar,yememe dikkat edeyim derken vakit çabuk geçti

ben de senin gibiyim en son kimyasaldı ondan dolayı sevinemedim
O duygu çok kötü pozitif olsun istiyoruz pozitifi görüyoruz acaba oluyor bu kez kafamızda sonra katlanacak mi degerler kese görünecek mi falan doğuma kadar stres İnşallah bu güzel günün yüzü suyu hürmetine isteyen kimseyi boş çevirmesin Rabbim hamiş annelerimizde sağlıkla kulaklarına alsın bizlerde dahil. Negatif olan anne adaylarımızın da bir an önce kucağını doldursun Aminn

Canim bugün kontrole gittim. Estrofemi 3ten 4e çıkardı endometrium 8.5 olarak ölçtü. Bugün adetin 11.gunu. Çarşamba tekrar kontrol. Muhtemelen o gün transfer günü belirlenecek
Hayırlı olsun canımm sonuç için ne dedi doktor.rahim kalınlığı için iyi mi dedi beklediği gibimiymiş ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…