2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

senin de kandılın mübarek olsun canım. testi görebilir miyizben nova check almıştım test hakkında bilgim yok maalesef
Sagolasin canim eşim normal testi arti med aldığı için pek güvenemedim testi atayim ama gözle cok hayali çizgi var resimde belli olur mu bilmiyorum ki

Ben dayanamayıp test yaptım geçen hafta bugündü transferim ama malesef negatif 5.gün embriyosuydu olsa kesin çıkardı diye düşünüyorum elendim galiba
yarın tekrar yapın bence ilk idrarla bi arkadas 7 gün yapmıştı cıkmamıştı ama pozitifti

günüm 2 mart 1 hafta var daha cok gec değil mi o da

gordum galiba ben. kaset testte boyleyse erkende de cıkar
Yaaa valla ben bile normal bakinca zor görüyorum ama çok hayali var eşime aldircam erken gebelik testi bide sabah onunla yapicam. Ruyamda Hem kaset test hem de erken gebelik testi yapıyordum İkisinde de bayağı belirgin çift çizgiyi gördüm hamileyim diye bağırdım sevindim Bugün sabah test yapacaktım ya rüyama girmiş

erken ya bir de o yüzden cok silik. inanır mısın ben dr ruyamda test yapıyordum yapamadan uyandım ama bilinc altımıza yerleşmiş

erken ya bir de o yüzden cok silik. inanır mısın ben dr ruyamda test yapıyordum yapamadan uyandım ama bilinc altımıza yerleşmiş
Aynen canim bilinç altımıza yerleşiyor. Iki gündür hamilelik bebek falan hep öyle rüya görüyorum. Bugün çok güzel bir gün inşallah dualarımız kabul olur. Emeklerimizin karşılığını alırız. Amiiiiiiiiiiiiinnnnn

12. Günde çok şükür kanda çıktı ama bugun biraz kanama var korkmadım değil progestronları arttırdı doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…