2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Şimdi gördüm cevabınızı…doktor başka bi test ilaç vs tavsiye etmedi mi ?
hayır ilk kimyasal olunca cok üzerinde durmuyorlar normal goruyorlar. tabi tekrarlayan kimyasallarda pgt felan yapılıyor diye biliyorum. benim tedavim rutin degil bana ozel histereskopi oldum ve ozon tedavisi aldım 10 seans. merkezde oranlama yapıyorlar ozon tedavisi alanlardan pozitif oranı daha yüksekmiş ben de yaptırdım 15 bin verdik.

senin de kandılın mübarek olsun canım. testi görebilir miyizben nova check almıştım test hakkında bilgim yok maalesef

Çok teşekkür ederim ya bende o günü hesapliyordum ozaman bu gün 4 günüm daha banyo yapmadım ne zaman yapılır
ben ayın 19 unda transfer oldum hala banyo yapmadım bugun yapacagım. normalde de 2 günden sonra ılık suyla ayakta yapılınca bir sıkıntı olmuyor diye biliyorum

Ben dayanamayıp test yaptım geçen hafta bugündü transferim ama malesef negatif 5.gün embriyosuydu olsa kesin çıkardı diye düşünüyorum elendim galiba

beta ne zaman vereyim. sen ne zaman vermiştin
Bana dr 13. Gun vereceksin dedi.verdim saglik ocaginda hala cikmadi
15.i aksami 2800 ile ogrendim iste ondan oncesini bilmiyorum.
Bide dun verdim 17. Gun saglik ocagi digeri cikmayinca tekrar aldi..bakalim ne zaman cikar.
Senin gunun ne zaman. Bence gununu bekle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…